Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ruut
  ***

  Když nevíš co s filmem, dej 3 hvězdičky ... Přiznávám, že Jakubiskův styl mi nesedí. Nevstřebal jsem jej ani v pohádce Perinbaba, ani ve vyžehlené Báthory či průseru Post Coitum. Jen v seriálu Teta, kde se musel evidentně krotit a kde byl daný jasný příběh, jsem jej mioval. Nejasná zpráva je opět jakubiskovsky převeliké sousto, kde na ploěe dvou a půl hodiny mistr vypráví generační příběh a šmahem vezme i sondu do lidských slabostí a metafor do válek ... Drží to pohromadě a i ono bezčasí (bačové vs helikoptéry) tu pasuje, jenže je to zase ten starý známý mnohamnohavrstevnatý Jakubisko, který neví co by a kde by ...(5.2.2011)

 • eraserhead666
  *****

  Proč? Proč už to dneska nejde? Proč už u nás nikdo netočí takové filmy? Stává se mi, že o dobrých filmech prostě nevím co napsat. Co o něm psát? Že má dobrý příběh? Výborné zpracování, střih, výpravu, scénář? Postavy? Skvělou Deanu Horváthovou? Úchvatnou hudbu? Prostě má, no.(15.10.2013)

 • Wolodja
  *****

  Juraj Jakubisko natocil nejlepsi cesky porevolucni film. Kazda jednotlivost je vyborna (herecke vykony, kamera, scenar, hudba...) a hlavne tyto jednotlivosti tvori perfektni celek. Smekam pomyslny klobouk!!(1.6.2002)

 • flanker.27
  *

  Za Issovou.(21.2.2006)

 • tron
  *****

  Neopakovateľná atmosféra Juraja Jakubiska v monumentálnej vizuálnej podobe(nstve) o jednej dedinke v neukotvenej dobe, ale s ukotviteľnými ľudskými emóciami. Strhujúcich 150 minút plynie jedna radosť a úchvatné prírodné scenérie strieda impozantná hudba a neviem čo všetko ešte. Paráda.(23.6.2007)

 • - Deana Horváthová, která film produkovala si zahrála i hlavní roli. (Halloween9)

 • - Pri jednej scéne počas zemetrasenia, keď mala v statku spadnúť hrada, nedopatrením nastal elektrický skrat a vznikol požiar, a tak je horiaci statok skutočný. Bol to však poriadne drahý oheň, nakoľko zhorela aj nejaká technika. Počas tohto incidentu sa nikto nezranil. (Raccoon.city)

 • - "Nepřehlédnutelnou" postavu obryně ztvárnil ve skutečnosti muž, František Novotný. (Morien)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace