• WANDRWALL

Milna Kiš je nedoceněný herec. Ale v tomhle filmu hrát nemusel. Nevěra po Slovensky není odrazem kultury na Slovensku, ale jen Jakubiskovým pohledem. To mě mrzí, neb neukazuje občany Slovenska tak, jak by mohl. Asi to chce mladšího režiséra, který by po něm napravoval jeho chyby. Co si asi pomyslí cizinec, když se na takový film podívá?(12.9.2010)

• Martin741

No neviem, co to s komediou malo spolocne, ale urcite radsej si pozriem kultoveho Vlastu Buriana a jeho U Pokladny stal nez tuto sracku. Pripadne aj Svetaci sa daju. Z europy odporucam blaznive talianske komedie Spencera/Hilla - Milionovy Brouk? 10 %(16.1.2013)

Jakubiskov kultový šláger o tom aký sme mi obyčajný ľudkovia vlastne zač. Keď to na nás príde...každý podľa vlastného.(30.10.2010)

Hodnotím iba tretí diel, pretože je jediný, ktorý som videl. Asi by som mal s hodnotením počkať, až kým neuvidím všetky, ale pochybujem, že budem mať na ne iný názor, ako na Trest. Jakubisko vie, ako pracovať s hercami, vie vystihnúť náturu slovenského národa skoro rovnako, ako Forman, ale Trest nemá ani napriek svojej krátkej stopáži žiadny spád. Je to skôr úsmevné, ako vtipné, žiadna scéna vám neutkvie v pamäti a zo žiadnej sa nestane kult.(31.8.2012)

Na niektorých scénach sa doma celkom bavíme.(4.12.2014)