Pehavý Max a strašidlá

Freckled Max and the Ghost

Freckled Max and the Spooks

Komedie

Československo / Západní Německo, 1987, 96 min

Kouzelná věc. Jeden z tak suverénně vystavěných poetických světů, že kdybych dostala nabídku žít v něm svůj život, nejspíš bych jen těžko hledala argumenty proti. Jestli bych váhala - no neváhala, dokud bych neuviděla další takový svět.(25.8.2010)

Jedna z najväčších talianskych sexbomb osemdesiatych rokov Barbara De Rossi v československom filme! Bohužiaľ nie v erotickom, ale keď neprší, tak aspoň kvapká. Jakubisko je tu ešte atmosférickejší ako v Perinbabe a nech zdvihne ruku ten, ktorý tento film, respektíve seriál svojho času nehltal v televízii a nebol z neho nadšený rovnako, ako z Nekonečného príbehu. Má zmysel sa pri každom našom polozabudnutom skvoste a prístupe našich tv k nim znova a znova rozpisovať?(14.8.2012)

Krásný pohádkový příběh pro malé i velké. (Dneska se už nic takového netočí...)(2.9.2008)

Stejně jako si Shakespeara nejlépe vychutnáte v klingonském originále (schválně, fanoušci Star Treku, odkud je tahle hláška?:)), tuto parodii na kultovní horrorová díla devatenáctého století, ve které opravdu září Andrej Hryc, je nejlépe konzumovat ve slovenčině.(9.12.2003)

Koprodukční pohádky pro dospělé.(4.4.2016)