Moje tlustá řecká svatba

My Big Fat Greek Wedding

Moja tučná grécka svadba

Komedie / Romantický

USA / Kanada, 2002, 96 min

Průměrný televizní sitkom. Chybí jen nahraný smích a segmentace podle reklamních bloků. 60%Zajímavé komentáře: Radek99, ditechi, Steelista(11.4.2005)

75 % - Svěží romantická záležitost s poměrně neokoukanými tvářemi, která mě bavila od začátku do konce. A kdyby vás něco bolelo, stříkněte si na to okenu :-)(14.6.2008)

Tuto komediu som videl naposledy v roku 2002, este v case premiery v kine a tak som uz na nu takmer zabudol az do chvile, kym ju nedali v autobuse pri mojej dlhej ceste do Nemecka. Opät som sa nasmial na prisnom otcovi greckej rodiny, ktory si myslel, ze vsetky slova pochadzaju z greckych slov, dokonca aj to japonske slovo kimono, len mi tak behala myslienka, ze ked je taky velky narodniar, preco teda nezostal zit v Grecku a nastahoval sa do Kanady? Ale to je nepodstatne, pretoze taka grecka temperamentna rodina, ktora sa snazila vziat medzi seba tu americku rodinu priniesla pred svadbou mnoho humornych a zabavnych scen, ktore stoja za to si tento film pozriet. _________ Nia Vardalos - (Toula Portokalos) +++ John Corbett - (Ian Miller) +++ Michael Constantine - (Gus Portokalos) +++ Lainie Kazan - (Maria Portokalos) +++ Louis Mandylor - (Nick Portokalos) +++ Fiona Reid - (Harriet Miller) +++ Bruce Gray - (Rodney Miller) +++ Produkcia: Tom Hanks, Rita Wilson +++(25.4.2011)

Zábavné? Ano, v mezích. Milé? Ano, ale jistě. Výrazně vybočující z tradice žánru? V jistých aspektech. Přeceněné? Zcela určitě.(19.3.2008)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 5/10 Hudba 4/10 Prostředí 4/10/// +John Corbett, celkem ucházející romantika -Nia Vardalos mě moc nezaujala, nevím co na ní vidí, stejně tak mi tu chybí humor, moc jsem se tomu nezasmál/// Tak vám nevím co na tomhle filmu lidi vidí. Slyšel jsem na něj jen samou chválu ale popravdě trochu jsem se nudil. Jakýsi náznak "Popelky" tu sice je, ale není převeden k dokonalosti, takže vážně nevím co na tomhle filmu pochválit. Ještě zmíním, že takovou rodinu bych mít opravdu nechtěl./// Celkem 45%///(11.2.2012)