Nový indický seriál sleduje osudy Sandhye a Sooraja, ktoré sa prepletajú zvláštnym spôsobom. Na prvý pohľad títo dvaja nemajú nič spoločné - ona je vzdelaná, on je prostý a negramotný cukrár. Opakovane musia čeliť prekážkam osudu a nakoniec sa za zvláštnych okolností vezmú. Ako čas plynie, tajomstvá a lži, z ktorých vzišlo ich manželstvo, vyplávajú na povrch. Sandhya si nevie zvyknúť na svoj nový domov, nedokáže pochopiť tradičné zvyky a hodnoty Soorajovej rodiny. Bola vychovaná tak, aby rešpektovala starších ľudí, kritizuje preto svoju svokru. Sandhya sa musí rozhodnúť - či sa stane typickou ženou v domácnosti, alebo bude pokračovať v ceste za svojím snom - študovať a stať sa policajtkou. Podporu nachádza na mieste, kde by to najmenej čakala - u svojho manžela, ktorý musí udržať v rovnováhe svoju mocnú matku a ambicióznu ženu... (TV Doma)

illilay odpad!

Ja si viem pozriet aj telenovelu, ale toto je tak pomale, nehrane, bez deja, bez hocicoho... trosku zaujimave v zmysle kultury, ale pravidelne pozerat sa to naozaj neda ()

Ikiskoll odpad!

"Dobre sa pri tom spí, lebo tam iba hrá indická hudba a nikto nič nehovorí." takto túto telenovelu okomentoval môj strýko. A ja plne súhlasím. Raz som sa to pokúšal pozerať, ale to sa proste nedá. Keďže hlavná postava, stále pozerá niekde do prázdna a čuší, už po pár minútach som zabudol, že o čo tam vlastne išlo. Dobré maximálne tak pre babku, čo doma nemá čo robiť. ()

wictoria

Má to příliš mnoho dílů, některé zápletky jsou tam naprosto zbytečné, aby uměle natahovaly děj, je tam spousta nelogických věcí, sem tam něco časově (i jinak) nesedí a je zvláštní, kolik teroristů má na tuhle rodinu spadeno.... ALE oběma hlavním hrdinům to moc sluší, jiskří to mezi nima, jsou tam krásné kostýmy, hudba, která nejde z hlavy a člověk se zas něco dozví o indické kultuře a tamních zvycích. Takže by to sice mohlo být o dost kratší a rozhodně by to mohlo končit líp, ale i tak se mi ten seriál moc líbí. ()

d-nao odpad!

Preafektovaní herci, ktorí mi pripomínajú nafetovaných debilov s nepríčetným pohľadom nevedno kam. Grátis tu máme tie nekonečné detaily zamrznutej kamery, akýkoľvek dej samozrejme absentuje a tá nervová hudba? Tá hudba! ()