Nastala chyba při přehrávání videa.
 • IvoB
  ****

  Poměrně fajn vojenská minisérie, která se ale ve které se ale projevuje trošku plochý děj a některé epizody jsou tak spíše výplňové. První a závěrečné epizody však výsledný dojem přeci jenom zlepšují a vytahují mé hodnocení na chvalitebné. Potenciál tu ale byl o dost vyšší. Tady je celá recenze.(21.3.2017)

 • Achmed
  odpad!

  Příslušníci SEALS se chovají značně neprofesionálně, na taktických postupech je vidět nějaká snaha, ale do seals to má opravdu hodně hodně daleko. Spolu s naprosto rozvláčným dějem probouzejícím planou naději, že snad už ten příští díl se něco stane, je to prostě kravina plýtvající čas.(2.3.2017)

 • Martin_47
  ***

  No myslel jsem jaká to bude super bomba, ale ač byla většina akcí (když už nějaká byla) vcelku ucházející, tak ta závěrečná stála za prd. Tak snad se v další řadě kousnou a udělají to pořádně a uberou na scénách z domácího prostředí. Konečně seriál z vojenského prostředí kde je ta správná ustrojenost, ale nemůžu jinak než za *** když je zbytek podivná vata. Achmed je ocas(9.3.2017)

 • Tuzinho
  ****

  Jakožto fanda válečných filmů a seriálů jsem spokojen, těchto seriálů je málo a Seal Team Six se s tím vypořádal poměrně dobře. Chápu, že je potřeba ukázat i životy mimo službu, občas toho bylo ale až moc. Rodinné závazky se s touto prací moc skloubit nedají a na to chtěli tvůrci poukázat. Na druhou stranu je vidět, že se o seriál starali zkušení tvůrci s podporou lidí z oboru. Akce byly taktické, chování vojáků při operacích dosti důvěryhodné, nevidíme žádných tisíc kulek na jeden zásobník či dvacet zásahů a stále běhajícího vojáka. Konec mě překvapil a tím i potěšil. Za mě slabší 4* a můžeme se těšit na druhou sérii, která byla již potvrzena.(10.3.2017)

 • Andy.
  *****

  "Out of every one hundred men, ten should not be in the combat, eighty are just the targets, nine are real fighters and one... One is a warrior who will bring the others back..."(9.3.2017)

 • - Příslušníci jednotky často používají německý samopal Heckler & Koch MP7 střílející mikrorážovým střelivem 4,6 x 30 mm. Tyto náboje byly speciálně navrženy, aby měly lepší účinek proti obrněným cílům a lépe překonávaly balistické ochrany a obranné prostředky. Munice u této zbraně má  jádro z tvrzené oceli oproti jiným samopalům kde je olověné nebo mosazné. Zásobník je na 20 nebo 40 nábojů. (spider74)

 • - Příslušníci jednotky používají pozemní panoramatické brýle pro noční vidění do firmy L3 Communications Holdings - GPNVG (Ground Panoramic Night Vision Goggle). Toto zařízení je pro běžného smrtelníka skoro nedostupné hlavně ze dvou důvodů. 1. cena cca 38.000,-USD a za 2. zbrojní embargo neumožňující prodej do civilního sektoru - pouze pro armádu US a jeji spojence. (spider74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace