poster

Tchyně a uzený (TV film)

Drama

Česko, 2011, 84 min

 • eileen
  *****

  Příběh jako ze života. První půlku jsem se bavila, druhou polovinu filmu mi tuhla krev v žilách, neskutečně skutečný příběh, skvěle napsaný, vygradovaný, parádní herecké výkony, Jitce Čvančarové ta role sedla, to byla etudka! Jen ta sklerotická kamarádka v restauraci, to bylo trošku mimo mísu ta její skleroza, ale to je opravdu malinký detail. Trnavského "kratky zobak" nemám ráda, ale tahle role mu pasuje perfektně a Sandře kupodivu její klaďaska také. Nemohu nedat 5 hvězd, něco tak dobrého v TV tvorbě se poslední dobou nevídá, vřele doporučuji!!!!(16.1.2011)

 • Arbiter
  ***

  Běhá mi z toho mráz po zádech. Dobrej horor! Sebestřední, blbí a pasivní part II: Fall of Manipulathor, by se to mělo jmenovat. Ani konec nesmrděl duhou a po kopretinách. Né ale vážně, tohle já prožít odmítám.(16.1.2011)

 • Slarque
  **

  Nekonečně dlouhý pokus o cosi mezi dramatem a komedií. Libuše Švormová jako tchyně na zabití ve slaboduché moralitě. Tolik talentovaných lidí si nedokáže najít látku, která by stála za zfilmování? Smutné. :((16.1.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčanie prebiehalo v Brne a Jevišoviciach. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace