poster

Tchyně a uzený (TV film)

Drama

Česko, 2011, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sfinkter
  ****

  Myslím si, že komické vložky byly naprosto zbytečné a mělo se z celého snímku udělat drsné drama, protože herci by na to spolehlivě měli.(16.1.2011)

 • Elyssea
  ***

  Já chci film/seriál, ve kterém se Alžběta bude jmenova mladá a krásná kočka a ne stará babka s protézou, jak je to poslední dobou obvyklé.(18.1.2011)

 • Cushing
  ***

  Stálo za vidění, na tvorbu ČT je to mírný nadprůměr (což na poměry ČT není málo, ha ha). Dobrý je zde realismus a nekompromisní drsnost příběhu, který se v ne až tak odlišnýchj podobách odehrává napříč touhle společností. Kazí to pár placatých replik a místy syžetová doslovnost a chtěnost, např. ona scéna nevěry -- opravdu musela manželka i tchyně přijít domů téměř nejednou, aby "byly u toho"? Tak trochu zpozdilí Bakaláři... Ztráta času to ale není.(9.8.2011)

 • argenson
  ****

  Synek na zabití, matka na zabití, nevěsta aby si hodila mašli sama. Sice xtá variace na známé téma, ale dobře udělaná. Výborná scénka s protézou, perfektní role Jitky Čvančarové. A Libuše Švormová krásně dozrála do postav přesvědčivých semetrik. Místy to sice spělo k přehnanostem dobrým spíše do amerického thrilleru na dané téma, ale bez uzardění dávám za 4.(13.12.2012)

 • heyda
  ****

  Lepší než kdejaké české kinofilmy. Samozřejmě filmová pecka to není, ale bavil jsem se a tchyně byla opravdu taková svinská semetrika, že se mi v nočním stolku otvíral nůž sám od sebe :-D 80%(24.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace