poster

Tchyně a uzený (TV film)

Drama

Česko, 2011, 84 min

 • 6thSun
  **

  Scénář je slabej jako peněženka po návštěvě bordelu. 40%(17.1.2011)

 • Malarkey
  **

  Zpracování klasicky televizní, herecké výkony Sandry a Jitky na pohodu. Problém mám ale s Monyovou, která má ty svoje lidský příběhy tak strašně našponovaný, až je to k neuvěření. V podstatě Sandra dostávala příšernou sodu a tchýně byla zralá na pěstí. Humor jsem v tom nenašel, spíš jsem výkon tchyně vnímal jako osobní trýzeň a sebemrskačství.(6.12.2015)

 • SexyAjinka
  ****

  Jsem z toho trochu zmatená.. bylo to dobré nebo průměrné a jak to vlastně ohodnotit? Příběh se mi docela líbil a velmi mě překvapilo, že jsem konec hned na první pohled neprokoukla (ani na druhý a třetí.. no nic). I když Sandra nepatří mezi mé oblíbenkyně, tak tady se mi poměrně líbila... i když ten její hlas bez intonace trochu mate, ale zvykla jsem si. Oproti tomu Jitka asi v roli největší mrchy taky nebyla špatná. Název sice nechápu, ale tak moc jsem sympatizovala s hlavní hrdinkou, Sandrou, a přála jsem si, aby toho svýho propleskla...Asi musím dát za 4, protože i když se mi konec zdál trochu nedokončený, tak ve své podstatě byl velmi hlubokomyslný.(9.8.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčanie prebiehalo v Brne a Jevišoviciach. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace