poster

Tchyně a uzený (TV film)

Drama

Česko, 2011, 84 min

 • triatlet
  **

  Libuše Švormová svou rolí čarodějnice udržuje sledovanost scénáristické mozaikovité slátaniny. Scéna s protézou sice pobaví, ale celkový rámec odvyprávěný při čekání na červenou u vlakového přejezdu je nevěrohodný, byť efektně natočený.(16.1.2011)

 • heyda
  ****

  Lepší než kdejaké české kinofilmy. Samozřejmě filmová pecka to není, ale bavil jsem se a tchyně byla opravdu taková svinská semetrika, že se mi v nočním stolku otvíral nůž sám od sebe :-D 80%(24.6.2015)

 • gilmore_girl
  *

  Tak tohle mi drasalo nervy. Pitoma putka, co si vezme jeste pitomejsiho chlapa zavisleho na mamince. Ja bych s nim nezustala ani minutu, natoz u tchyne (ta byla fakt krasne na zabiti), takze jsem jen znechucene sledovala, jak nelogicky a trapne se ta nana chova, pricemz na konci jsem si malem rvala vlasy. Jasne, kdyby hned odesla, zbyla hodina filmu by nemela o cem byt... ale to by bylo na mou dusi lepsi reseni. S prichodem stetky Cvancarove uz jsem byla presvedcena, ze dam odpad, ale prece jen byla Svormova tchyne s velkym T. Hlaska "Tchyne a uzeny - nejlepsi jsou studeny" je to jedine, co jsem si z tehle blbiny odnesla.(19.1.2011)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčanie prebiehalo v Brne a Jevišoviciach. (dyfur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace