Tchyně a uzený (TV film)

Česko, 2011, 84 min

Jímá mě z toho solidní hrůza. Část filmu jsem dumala, jestli babu prostě nestrčit ze schodů, ale pak mi došlo, že hlavní problém bude v synkovi. Čvančarka jako mimořádně nenáviděníhodná štětka, která bere vše :-D(1.12.2013)

Černohumorné drama o mamánkovi, jeduplné tchyni, vypočítavé a bezskrupolozní milence a nešťastné manželce. Dobře napsané, dobře zahrané a dobře koukatelné.(14.12.2012)

K filmu mne přilákalo jméno Martina Trnavského, kterého jsem neviděla hrát od jeho působení v "Ordinaci v růžové zahradě". Musím říct, že lepší televizní film jsem ještě neviděla. Libuše Švormová ztvárnila svoji postavu úžasně a ani ostatní nebyli špatní. A Jitku Čvančarovou jsem konečně viděla v záporné roli. Poslední půlhodina byla opravdu mrazivá, konec mě mrzel (v dobrém slova smyslu, mám ráda špatné konce :D), skvělé.(20.1.2011)

Myslím si, že komické vložky byly naprosto zbytečné a mělo se z celého snímku udělat drsné drama, protože herci by na to spolehlivě měli.(16.1.2011)

• LiVentura

Jen za skvělou paní Švormovou.(10.8.2011)

• - Natáčanie prebiehalo v Brne a Jevišoviciach. (dyfur)