poster

Tchyně a uzený (TV film)

Drama

Česko, 2011, 84 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KajusaK
  ***

  Jen kvůli "velkému finále" nedávám 4*..Tak blbé zakončení mě zklamalo..Jinak dobrý příběh a celkem reálný..Nevěděla jsem, koho nenávidět víc :D)(13.1.2014)

 • Arbiter
  ***

  Běhá mi z toho mráz po zádech. Dobrej horor! Sebestřední, blbí a pasivní part II: Fall of Manipulathor, by se to mělo jmenovat. Ani konec nesmrděl duhou a po kopretinách. Né ale vážně, tohle já prožít odmítám.(16.1.2011)

 • slayerrrr
  ***

  Na české televizní poměry docela kvalitní podívaná. Herecky kvalitní, technicky uspokojivé, jen ten příběh místy krapet skřípe.(15.8.2011)

 • argenson
  ****

  Synek na zabití, matka na zabití, nevěsta aby si hodila mašli sama. Sice xtá variace na známé téma, ale dobře udělaná. Výborná scénka s protézou, perfektní role Jitky Čvančarové. A Libuše Švormová krásně dozrála do postav přesvědčivých semetrik. Místy to sice spělo k přehnanostem dobrým spíše do amerického thrilleru na dané téma, ale bez uzardění dávám za 4.(13.12.2012)

 • Pethushka
  ****

  Náhodou jsem se dostala k tomuhle filmu, u kterého mě potěšilo dobré herecké obsazení i námět. Po celou dobu jsem film hltala. Lepší než některé české filmy, které jdou do kina. Čtvrtá hvězdička za tak paradoxní a nepředvídatelný konec. Skoro čisté 4 hvězdičky.(3.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace