Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (festivalový název)

Hollywood Chainsaw Hookers

Komedie / Horor

USA, 1988, 75 min

Fred Olen Ray

Fred Olen Ray
  • DDT

Béčkové filmy se nedají dost dobře hvězdičkovat podle normálních kritérií. Ale každý asi tuší, že film s názvem "Hollywoodské štětky s motorovou pilou" nejspíš nenajde v nabídce místního filmového klubu a nemůže od něj čekat nějaké mimořádné herecké výkony (vlastně je lepší nečekat vůbec žádné herecké výkony) a hluboký umělecký zážitek. Ovšem nadšení příznivci "béček" by si tenhle "Chandlerovský" příběh o prostitutkách, sloužících starověkému egyptskému kultu motorové pily (!) neměli nechat ujít.(6.2.2005)

• Lanark

Nenechte se zmást anotací či komentáři ostatních uživatelů. Jedná se o nesmírně xenofobní agitku proti svobodě náboženského vyznání! :) No, na čistý odpad to není...a nebýt genderově korektního dabingu v rámci festivalu Otrlého diváka, asi by mne to bavilo ještě méně. Přesto "must-see" pro nábožensky založené dřevorubce!(10.3.2014)

Galerii jsme dělal já.(22.6.2010)

los angelske devky uctivajici jakysi kult motorove pily.. vsak proc ne... beckova veselohra s litry protlaku (zazrak se nekonal)... pro konzumenta studia TROMA a dalsich b-oddychovek idealni tip na zimni vecer. 6/10(5.1.2008)

The Virgin Dance of the Double Chainsaws!(10.5.2012)