Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (festivalový název)

Hollywood Chainsaw Hookers

Komedie / Horor

USA, 1988, 75 min

Fred Olen Ray

Fred Olen Ray

kiežby sa to tvárilo vážne(22.2.2014)

Bravo Frede! Nevím jak mi mohl tenhle trash, tak dlouho unikat, ale mistra Raye tu je možné vidět ve vrcholné formě plné ujetých nápadů, neskutečných hlášek a brutálních nekorektností. Skoro se při sledování tohohle bijáku nechce věřit co dneska jeden z mistrů oboru točí za píčoviny. jo a Linnea je prostě super pička!75%(19.9.2014)

los angelske devky uctivajici jakysi kult motorove pily.. vsak proc ne... beckova veselohra s litry protlaku (zazrak se nekonal)... pro konzumenta studia TROMA a dalsich b-oddychovek idealni tip na zimni vecer. 6/10(5.1.2008)

[FOD 2014] Možná to tak nevypadá, ale tohle béčko o přisluhovačkách starověkého egyptského kultu motorové pily není zábavný neumětelstvím a naivitou, ale tím, jak je ve svý úmyslný naivitě úžasně napsaný a zahraný. Nahoty překvapivě moc není, zato film překypuje milým humorem, hláškami detektiva a styl osmdesátkovejch detektivek je naprosto boží.(7.3.2014)

The Virgin Dance of the Double Chainsaws!(10.5.2012)

• - Film byl natočen za pět a půl dne. (hladass)