Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (festivalový název)

Hollywood Chainsaw Hookers

Komedie / Horor

USA, 1988, 75 min

Fred Olen Ray

Fred Olen Ray

Koz, bobrů i protlaku bylo vyvážené množství, aby se film nestal otravným. Téměř geniální pokleslá zábava za odéru benzínu z motorovky. Simultánní dabing trefný. [Festival Otrlého diváka](6.3.2014)

• DDT

Béčkové filmy se nedají dost dobře hvězdičkovat podle normálních kritérií. Ale každý asi tuší, že film s názvem "Hollywoodské štětky s motorovou pilou" nejspíš nenajde v nabídce místního filmového klubu a nemůže od něj čekat nějaké mimořádné herecké výkony (vlastně je lepší nečekat vůbec žádné herecké výkony) a hluboký umělecký zážitek. Ovšem nadšení příznivci "béček" by si tenhle "Chandlerovský" příběh o prostitutkách, sloužících starověkému egyptskému kultu motorové pily (!) neměli nechat ujít.(6.2.2005)

• Lanark

Nenechte se zmást anotací či komentáři ostatních uživatelů. Jedná se o nesmírně xenofobní agitku proti svobodě náboženského vyznání! :) No, na čistý odpad to není...a nebýt genderově korektního dabingu v rámci festivalu Otrlého diváka, asi by mne to bavilo ještě méně. Přesto "must-see" pro nábožensky založené dřevorubce!(10.3.2014)

kiežby sa to tvárilo vážne(22.2.2014)

Galerii jsme dělal já.(22.6.2010)

• - Film byl natočen za pět a půl dne. (hladass)