poster

Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (festivalový název)

 • USA

  Hollywood Chainsaw Hookers

Komedie / Horor

USA, 1988, 75 min

Režie:

Fred Olen Ray

Producenti:

Fred Olen Ray
(další profese)
 • Lanark
  *

  Nenechte se zmást anotací či komentáři ostatních uživatelů. Jedná se o nesmírně xenofobní agitku proti svobodě náboženského vyznání! :) No, na čistý odpad to není...a nebýt genderově korektního dabingu v rámci festivalu Otrlého diváka, asi by mne to bavilo ještě méně. Přesto "must-see" pro nábožensky založené dřevorubce!(10.3.2014)

 • iolaos
  ***

  los angelske devky uctivajici jakysi kult motorove pily.. vsak proc ne... beckova veselohra s litry protlaku (zazrak se nekonal)... pro konzumenta studia TROMA a dalsich b-oddychovek idealni tip na zimni vecer. 6/10(5.1.2008)

 • Xeelee
  *****

  [FOD 2014] Možná to tak nevypadá, ale tohle béčko o přisluhovačkách starověkého egyptského kultu motorové pily není zábavný neumětelstvím a naivitou, ale tím, jak je ve svý úmyslný naivitě úžasně napsaný a zahraný. Nahoty překvapivě moc není, zato film překypuje milým humorem, hláškami detektiva a styl osmdesátkovejch detektivek je naprosto boží.(7.3.2014)

 • kajda.l
  ****

  Koz, bobrů i protlaku bylo vyvážené množství, aby se film nestal otravným. Téměř geniální pokleslá zábava za odéru benzínu z motorovky. Simultánní dabing trefný. [Festival Otrlého diváka](6.3.2014)

 • EdaS
  ****

  FOD 2014(7.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace