Hollywoodské rajdy s motorovými pilami (festivalový název)

Hollywood Chainsaw Hookers

Komedie / Horor

USA, 1988, 75 min

Fred Olen Ray

Fred Olen Ray

Koz, bobrů i protlaku bylo vyvážené množství, aby se film nestal otravným. Téměř geniální pokleslá zábava za odéru benzínu z motorovky. Simultánní dabing trefný. [Festival Otrlého diváka](6.3.2014)

[FOD 2014] Možná to tak nevypadá, ale tohle béčko o přisluhovačkách starověkého egyptského kultu motorové pily není zábavný neumětelstvím a naivitou, ale tím, jak je ve svý úmyslný naivitě úžasně napsaný a zahraný. Nahoty překvapivě moc není, zato film překypuje milým humorem, hláškami detektiva a styl osmdesátkovejch detektivek je naprosto boží.(7.3.2014)

• Filmmaniak

Od filmu s takovým názvem nečekám psychologickou hloubku, inteligentní scénář, ani kvalitní herecké výkony. Ale očekávám nahotu a masakr s motorovou pilou. A obojího je bohužel příliš málo na to, aby mě to bavilo. Zaplácnout to relativně slušnou parodií na noir kriminálky prostě nestačí.(11.3.2014)

• DDT

Béčkové filmy se nedají dost dobře hvězdičkovat podle normálních kritérií. Ale každý asi tuší, že film s názvem "Hollywoodské štětky s motorovou pilou" nejspíš nenajde v nabídce místního filmového klubu a nemůže od něj čekat nějaké mimořádné herecké výkony (vlastně je lepší nečekat vůbec žádné herecké výkony) a hluboký umělecký zážitek. Ovšem nadšení příznivci "béček" by si tenhle "Chandlerovský" příběh o prostitutkách, sloužících starověkému egyptskému kultu motorové pily (!) neměli nechat ujít.(6.2.2005)

FOD 2014(7.3.2014)

• - Film byl natočen za pět a půl dne. (hladass)