• slovenský

Scénografie:

Richard Macdonald

Kostýmy:

Yvonne Blake

Že je Petr nahrazen Jidášem, je v pořádku. Konečně nešťastníka, bez nějž by to neklaplo, někdo zprostil toho trapného obvinění z defraudantství a prodejnosti. Ale to ostudné, naprosto mimomísové Petrovo pokohoutí "musel jsem to udělat, copak nechápeš?" (následované Magdaleniným stejně idiotským "jak to mohl vědět?") musím jménem církve ztrestat. Jinak by to bylo samozřejmě za pět. (A ještě mohou být autoři rádi, že ten lapsus někdo v Kongregaci závazně nevyložil jako návod k bludnému učení o sebeoběšení jakožto stvrzení vítězství Jidášovy pseudodoxie nad Petrovou orthodoxií. To by se pak smažili v pekle.)(20.10.2012)

Úžasná záležitost, opravdu úžasná. Písničky jsou skvěle napsané a ještě líp zazpívané. Mimochodem, česká verze je oproti originálu dobrý vtip.(16.9.2007)

• danecek24

31. Zlatý Glóbus za rok 1973 - nominace (6) - Nejlepší film (komedie / muzikál), Nejlepší herečka (komedie / muzikál) - Yvonne Elliman, Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Carl Anderson, Nejlepší herec (komedie / muzikál) - Ted Neely, Objev roku (herec) - Carl Anderson, Objev roku (herec) - Ted Neely(3.1.2009)

Krásný kulturní zážitek. Líbila se mi energie hipíků :), jako nápad super. Zpracování skvělé, hudba i tanec také fajn. Mrzí mě, že nemůžu dát 5*, ale ty tanky a stíhačky mi prostě zkazily celkový dojem. Navíc mě nezaujal konec, čekala jsem, že bude ještě více rozpracován.(19.3.2013)

Skutečná lahůdka. Na které si vždycky ráda pochutnám. Hippieci se rozhodnou pro ztvárnění posledních dní Ježíše Krista. Přijedou starým autobusem do pouště, převlečeou se do kostýmů a jdou na věc. Černý Jidáš a proti němu jedoucí tanky. Dost dobré.(11.10.2008)