• rikitiki

Typická socialistická moralita bez humoru a nápadu, kterou bůhví proč hrají televize stále dokola.(3.4.2014)

Zajímavý snímek a sonda do života jednoho stárnoucího advokáta, který stůj co stůj musí bránit čest staré tety, jejíž chamtivý a arogantní synovec nehodlá zapůjčené peníze vrátit. Mám však výhradu, o komedii se zde skutečně nejedná, spíše, když už, tak o tragikomedii s velice dramatickou "celospolečenskou" zápletkou.(4.7.2009)

Kopecký by zachránil i Titanic. Omyl to vlastně Willis, ale on by zajistil dalšího oskara.(30.3.2009)

Miloš Kopecký tady hraje naprosto úžasně. Pátá hvězdička je kvůli němu.(3.4.2005)

• jahol

Standardní socialistická legrace, jedna z pěti veseloher, které musely za rok přijít do kin, aby si divák nevzpomněl, že se na západě taky točí sranda a nepřišlo mu líto, že ji nemá po ruce. Ani jinde výborný Miloš Kopecký tenhle film nepozvedává.(17.5.2006)