Corbin Nash (Dean S. Jagger) je tvrdý polda, kterého k uspokojení vedou jeho činy. S parťákem mu nedají spát zvýšené počty zmizení v blízkém okolí. Začnou pátrat v těch nejtemnějších zákoutích města a netuší, že se dostávají do smrtelného nebezpečí. Během pátrání se Nash dozvídá, že jeho rodiče byli lovci upírů a nyní je na něm, aby pokračoval. Je tu totiž jeden upír, kterého se rodičům zabít nepodařilo... (Rodriguez)

IceQueen

Aj ja si dám vytetovať priezvisko na prsia. Človek nikdy nevie, kedy si bude musieť pripomenúť, ako sa volá. Preto si ho dám urobiť zrkadlovo. Má síce viac písmen a terén je výrazne hornatejší, ale benefity rozhodne prevyšujú negatíva. Teraz k filmu, ten na mňa pôsobil skôr ako pilot k seriálu, ale ak by nevymenili predstaviteľa Nasha, neviem, či by som na to mala nervy. Feldmana som nespoznala ani náhodou, parádnica jedna. A len tak na okraj, blowjob od upíra, nový level statočnosti. ()

Morholt

Taková klasika. Policajt se dozví, že jeho rodiče byli lovci upírů a teď je řada na něm, aby převzal štafetu. Zpočátku to samozřejmě odmítá, ale postupem času zjišťuje, že je to všechno pravda a tak se vydává do boje s temnotou. Místy to bylo blbé až běda, film se nevyhne řadě hluchých pasáží a Jaggerův projev je roztomile tupý, ale docela mi sedělo neony nasvícené špinavé prostředí, našla se i nějaká ta krev a akce, byť jí je málo a jsou během ní zbytečně nadužívané slow motion záběry, nijak zvlášť neuráží. Nevadil mi ani bladeovský nádech a bavila mě dvojice upír-transka a upír-bukvice. Jedním podíváním nic nezkazíte. 50% ()

Raziel_cz

Zrovna když jsem si říkal, že jsem od Daybreakers neviděl žádnou schopnou upířinu, přiřítil se Corbin Nash. Občas je na tom znát menší rozpočet a příběh není nic originálního, ale má to skvělou narativní strukturu, bizarní postavy (Corey Feldman si to hodně dává!) a dost stylu, krve a neonů, aby to uspokojilo každého, kdo si horor představuje jinak než jako dějově prázdný strašidelný dům. Prostě rokenrol. Splnilo všechna očekávání. ()

Trevor

Ďalší z množstva filmov, ktorý napriek tomu, že v sebe skrýval dobrý potenciál vďaka nápadu sa nakoniec stal niečím, načo budete chcieť čo najskôr zabudnúť. Nepoteší ani fanúšikov Blade, Logana či Underworld a bežného diváka už vôbec. Hlúposť epických rozmerov, ktorá by pod taktovkou lepšieho režiséra mohla aspoň ako tak zaujať, takto najmä vďaka zápasom v ringu a predvídateľnému deju pomôže aspoň uspať. 25%, a to som vzhľadom na to, že v poslednom čase mám na slabé filmy "šťastie" ešte zhovievavý. ()

Marceloo

Odhodlaný detektív Corbin Nash (Dean S. Jagger) je rozhodnutý vyriešiť desiatky zmiznutí, ktoré sa v jeho meste v poslednom období odohrali. Netuší však, že jeho nerozvážnosť ho dostane až do najtemnejších zákutí mesta, kde číhajú najnebezpečnejšie stvorenia na tejto zemi. - Po dlhej dobe som pozeral horor bez úplne najmenšieho tušenia, o čom bude, ale tentokrát ma nič neprekvapilo. A to som si pri tých neónových vizuáloch a zobrazení drsných ulíc myslel, že mi to bude vyhovovať. Už z názvu je jasné, že kreativita tvorcom chýba, pretože pomenovať svoj film podla hlavnej postavy dokáže aj najväčší amatér. Dej je nezáživný a tentokrát nepotešil ani pán Malcolm McDowell, ktorý ma väčšinou vždy zaujme aj v slabších hororoch. Možno sa to nejakému fanúšikovi tohto hororového subžánru bude páčiť, ale ja tento subžáner velmi nemusím. Keby som tento horor pustil niekomu, kto horory nepozerá, tak by som sa popravde za tento počin aj trošku hanbil. + Malcolm McDowell + herec z The Lords of Salem, The Exorcist a Insidious: The Last Key + herečka z Smiley + herec z Halloween a The Funhouse Massacre + herec z Bone Tomahawk ()