• LiVentura
  **

  Hvězdy jen pro paní Budínovou, za její jednu z posledních rolí ve filmu. Za její celý herecký život opravdové Hvězdy.! :-) Paní Brodská příliš přehrává..(17.1.2010)

 • dzej dzej
  *

  Jedna hvězda za "angličtinu" Terezy Brodské. ČT1 nedělním prime-timům opravdu dává...(26.6.2006)

 • triatlet
  ****

  Zajímavý scénář do nadprůměru povznáší výkon Terezy Brodské.(23.10.2009)

 • NinonL
  **

  Pánu Bohu by neměli do řemesla vrtat ani filmaři.(24.8.2012)

 • sportovec
  ***

  Ambiciózní projekt, podepřený nadprůměrným hereckým obsazením i silným, slibným jinotajným námětem, zůstal v půli cesty. Po nadějném rozjezdu následuje postupné "stárnutí" scénáře, děje i dramatické ubývání prostoru pro hereckou akci. Tereza Brodská, atraktivní skvělá herečka dnes už také střední generace, po silném rozjezdu v osmdesátých letech (VLAK DĚTSTVÍ a NADĚJE) z existenčních důvodů rozmělňuje své vynikající schopnosti v triviálních seriálech, které si mohou podat bez větších rozpaků ruku např. s německorakouským DOKTOREM Z HOR. Tato inscenace (film?) působí dojmem jakéhosi předělu. Křižovatky. Zdá se, že po odeznění Kleinovy a Pecháčkovy básnické pentalogie Brodská nemá co hrát. V tomto ohledu není ani zdaleka jediná. A ta ztráta prostoru, datovatelná od okamžiku, kdy nastupuje nová generace ani ne tak režisérů jako scénaristů, pokračuje a inflace tvořivosti i zvládnutí dobrého řemesla, bez kterého je nepředstavitelná, již s sebou nese, to jen dokládá. V tomto případě bych řekl, že je jen dobře, když se tento film hned tak neobjeví zase venku. Své diváky by totiž nebavil ani nepovznášel; v lepším případě by nudil, v horším vzbuzoval agresivní reakce. I vousatost může plešatět.(19.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace