poster

Helimadoe

Komedie / Romantický

Československo, 1992, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gouryella
  **

  Film bohužel trpím naprostým neherectvím hlavního hrdiny, jehož výkon by se dal shrnout slovy - Mouchy snězte si mě.(19.9.2002)

 • Pohrobek
  **

  Moc havlíčkovské to tedy nebylo. Sice asi divácky vděčnější, ovšem celkově se z filmu vyloupla jen velmi rozlmělněná a přežvýkaná verze výborné knižní předlohy.(20.9.2004)

 • kingik
  **

  Nevýrazný film, který nemá moc ničím zaujmout. Je to nudné, ale jsou zde i nepatrně zajímavé okamžiky. Mně tenhle film nepřišel tolik nepovedený, ale spíše nudný. Herecké obsazení nebylo nezajímavé, ale ani toho moc dohromady nepředvedlo, po režijní stránce tomu chyběla osobitost.(8.11.2009)

 • balba
  ****

  Filmově televizní verze románu J.Havlíčka.Výrazné výtvarné stylizaci se až příliš podřizuje vše ostatní - i psychologická motivace jednání postav.Tu do důsledků pochopí jen divák obeznámený s románovou předlohou.(9.12.2006)

 • Ivoshek
  **

  Poetiku Havlíčkovy knižní předlohy se Jirešovi na plátno příliš přenést nepodařilo. Svůj díl na tom má jak pasivní představitel hlavní role, tak i někteří další herci (L. Zedníčková).(16.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace