silentname

Pozerateľné, ale dosť slabé. "Buck Run" síce má nejakú reálnu príbehovú líniu, no dokopy s ňou vôbec nevie pracovať. Rozvetví to na niekoľko menších dejových línii, ktoré vyplynú absolútne do prázdna a nezanechajú nič. Myslím si, že film by mal byť emocionálny, no v tomto smere akosi poriadne nefunguje. Je ťažké si vybudovať k postavám nejaké reálne emócie a nejakým spôsobom ich chápať. Film dokopy necháva viac otázok než odpovedí a ich význam ostáva absolútne nejasný. Možno ani tvorcovia sami nevedeli ako to celé spracovať. Má to momenty, no nemá to momentky. Neviem ani čo o tom filme reálne povedať viac. Čo je asi to najsmutnejšie. Mám pocit, že som videl film. Dá sa na neho pozerať. Veci čo sa dejú sú spracované celkom dobre. Miestami ma akurát iritovala ručne držaná kamera, ktorá sa neustále triasla v záberoch. Ale po emocionálnej a príbehovej stránke mi to príde ako obyčajný výstrel do prázdna. Nemôžete povedať, že ste nevideli film. Ale nemyslím si, že vám vnútorne niečo dá. Hodnotenie: C ()