• rt12
  *

  Páralova kniha mě oc nebavila a film už vůbec.(27.5.2014)

 • Crocuta
  ***

  Podle Párala už byly natočeny mnohem horší filmy...(11.7.2007)

 • zette
  ****

  Od Parala jsem jeste nic necetl, coz je asi ostuda, budu to ale muset napravit, protoze narozdil od vetsiny se mi jeho filmove adaptace dost libi... Film krasne gradoval a zvysoval sve tempo, nenasilne dobre vykreslene postavy ( ulehceno tim, ze byly vsechny vyrazne rozdilne ), slusne herecke vykony. Jak uz nize napsala " 47 ", tak ono UVEDOMENI v podani Bartosky je to prave slovo pro shrnuti celeho snimku!(13.11.2007)

 • paascha
  ***

  jedna z nejlepších adaptací reálsocialistického škábala Párala. Z jeho pseudo sond do života ubohých soudruhů je tato jaksi nejcivilnější. Shodou okolností jsem na téma srovnání filmu a knihy Katapult psal před miliónem let maturitní písemku:-))) Tak asi ze sentimentu 3(22.8.2007)

 • Enšpígl
  ****

  S těma ženskejma byl Bartoška jak nepříčetnej a tím si samozřejmě zcela získal moje smypatie. Za holčinama jezdil Bartoška vlakem a na jednu z nich měl čas jenom tři minuty, protože mu už zpátky nejel žádný vlak, tak otevřel okýnko ve vlaku a prej "Ahoj já jsem Petr, nemůžu vystoupit, protože mě to za tři minuty jede zpátky." A samice na péroně "Ahoj já jsem Lenka a tady jsem ti upekla buchty." Bartoška po nich hrábnul z okýnka a vlak už se začal pomalu rozjíždět. Tomu se říká RANDE a ne ty nechutný dlouhý romantický cancy někde v přírodě při západu slunce. Ne, né, hezky přijedu, vezmu si od holky jídlo a zase jedu zpátky. BARTOŠKA NA HRAD !!!!!!!(26.2.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace