Vyber si!

• Francie L'Embarras du choix

Hranolky nebo salát? Přátelé nebo milenci? Vpravo či vlevo? Život se skládá z malých i velkých rozhodnutí. Problém Juliette tkví v tom, že je naprosto neschopná učinit i tu nejjednodušší volbu. Dokonce i ve čtyřiceti letech žádá svého otce a dvě nejlepší kamarádky, aby všechno rozhodovali za ni. Když do jejího milostného života vstoupí Paul a poté i Étienne – dva okouzlující a jedineční muži – není divu, že Julietteino srdce váhá. Tentokrát si však bude muset vybrat sama. (HBO Europe)

EvilPhoEniX

Trhlá komedie o bláznivé ženě, která má problém udělat jakékoliv rozhodnutí je výborný námět, ale mohli si s tím vyhrát lépe. Na Francii tedy průměr, ale pořád jsem se zabavil, pár krát zasmál, Sabrina Ouazani je vskutku k pomilování a dva ústřední muži, mezi kterými se hlavní hrdinka rozhoduje jsou oba sympaťáci. 60% Odpočinkovka. ()

Aljak

Slečna Dilema v akcii... Základ tohto filmu o extrémne nerozhodnej žene nebol v podstate až tak zlý námet na komédiu. Akurát, že tých scénok a dialógov, ktoré by boli aspoň ako tak úsmevné, tých bolo naozaj ako šafránu. Celé mi to skôr prišlo trápne ako vtipné, a tých mužov, medzi ktorými pendlovala Juliette mi bolo aj dosť ľúto. Záverečná tretina, kedy sa dotyčná konečne uvedomí a zistí čo chce, už bola o kus lepšia ako prvé dve tretiny filmu. Ale nič iné ako priamočiaru oddychovku od toho nečakajte. ()

Arsenal83

Nie že by to nebolo celkom nevtipné. Ale pozerať sa na starú ludru, ako hľadá lásku cez posteľ s milencami, čo vyzerajú takmer ako jej synovia, to nie je absolútny filmový zážitok. Inak ostatné francúzske herečky boli ako z magazínu. ()