poster

Opera ve vinici

 • anglický

  The Vineyard Opera

  (festivalový název)

Drama / Psychologický

Československo, 1981, 90 min

 • Bobek15
  **

  Pekná prehliadka moravského folklóru, krojov, piesní, či nárečia. No po dejovej stránke nesúrodé, a aj napriek krátkej stopáži často nudné. Forma v tomto prípade prevyšuje obsah. Filmu nemožno uprieť určitú umeleckú hodnotu, no poriadne by som ani nevedel zreprodukovať, že o čo v ňom vlastne išlo.(9.12.2011)

 • Kikaa_B
  *

  Josef Kemr coby Fanoš Mikulecký byl naprosto úžasný! Jednu hvězdičku dávám pouze za to, že je to film z naší krásné Jižní Moravy o našich krásných písničkách a tradicích a protože v něm hraje spousta mých známých i příbuzných. Jinak celkově se mi film jeví jako nudný a trochu zvláštní.(21.7.2012)

 • LiVentura
  ***

  Krásné melodie ovšem nenahradí slabý příběh. Nicméně pan Kemr má vždy něco do sebe a je radost se na jěho mistrovství dívat..(4.4.2011)

 • cariada
  **

  Ono prostředí Moravy a vinic né vždy zaručí dobrou zábavu. Ač je herecké obsazení velice dobré Skopal a Navrátil jsou přesný, ale takový Kemr mě do role moraváka prostě nepasuje a člověk mu to prostě nevěří. příběh o mísním folkloru je dost zvláštní a nepřehledná. Mě se osobně moc nelíbí a celkově je příběh dost nezáživný(25.1.2010)

 • zette
  **

  Co na tom, ze je to pekne natoceno (jedna hvezdicka) a hraje tam vyborny Kemr (druha hvezdicka), kdyz se na to neda divat...(20.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace