Nastala chyba při přehrávání videa.
 • duklak2
  ***

  Zvyšuji hodnocení, jelikož původní dvě hvězdy jsou opravdu málo. Tento film je hodně zapamatovatelný samozřejmě hlavně kvůli Dejdarovi, který si svoji roli zde vychutnává a divák má z jeho výkonu pocit, že je opravdu učitelem tance. Takže Dejdare, zauvažuj o změně své profese:)(21.8.2011)

 • Skip
  *****

  Vesele i smutně v tanečním rytmu. Velmi působivý film se skvělými hereckými výkony.(25.2.2009)

 • LiVentura
  *

  Český filmový nezmar, nechci se k tomuto "filmu" znát.!(4.7.2009)

 • F.man
  ***

  Skvělý Dejdar, dobrá atmosféra prostředí, dobré vedlejší postavy a dobrý námět. Bohužel ale Jireš nedokázal z látky "vytřískat" tolik kolik by asi šlo. Přeci-jen scénář, ve kterém jde spíše o pocity a ne úplně primárně o děj mohl být na můj vkus zpracován trochu jinak. Jinak ale nadstandartní porevoluční snímek, bez větších výhrad. Tam se vážně jenom chlastá? (12.2.2011)

 • emma53
  ****

  Co já vím, tak to byla taky jedna z nejlepších Dejdarových rolí, kde jsem měla slzy na krajíčku. Silná touha žít a tancovat mu dávala sílu k povzbuzení i těch druhých, kteří sdíleli podobný osud jako on, dokud mu síly stačily. Mě tady ve své roli dokonale přesvědčil, že umí, ale jak je to s ním dnes, to bych už musela asi trochu pátrat.(13.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace