Supermiss 2016

(pořad)
všechny plakáty
Soutěžní
Česko, 2017, 70 min

Záznam desátého ročníku soutěže, kde vítězí nejen půvab, ale i talent krásných žen. Záznam jubilejního 10. ročníku soutěže SUPERMISS z kongresového sálu pražského hotelu Hilton. Soutěž Supermiss je určena pro dívky ve věku od 18 do 30 let a je rozdělena do tří soutěžních kol – módní přehlídka, volná disciplína a promenáda v plavkách. Dívky budou mít příležitost se nám již tradičně předvést také jako řidičky motokár. Moderátorkou soutěže SUPERMISS se letos stane Iva Kubelková, která v roce 1996 skončila na druhém místě v soutěži Miss ČR. Vedle titulu SUPERMIS se bude také soutěžit o titul Miss Motorsport, Miss Praha a Miss Tourism Czech a vyhlášena bude také SUPERMISS Media. Šerpu a korunku SUPERMISS převezme vítězka z rukou ředitele soutěže Tomáše Vavřince a loňské vítězky Lenky Čepákové. V průběhu večera vedle desítky krásek vystoupí také zpěvačka Kamila Nývltová a zpěvák Marián Vojtko. Všechna vystoupení finalistek bude hodnotit porota složená z partnerů soutěže i z osobností společenského i kulturního života. Tak která z deseti finalistek si letos odnese korunku? (Česká televize)