• rodo
  ****

  Hezký a milý film s tradiční kachyňovskou poetikou. Přiznám se, že jsem ho viděl poprvé a Kachyňa mě opět nezklamal. Rozhodně jsem byl překvapen i slušným hereckým výkonem dětského představitele Radima Špačka, tohoto času renomovaného režiséra.(31.7.2011)

 • zette
  ***

  Zizkov je velmi vdecna filmova kulisa a pokud se do reziserskeho kresla posadil Kachyna, bylo jasne, ze vznikne hezky film. Skoda, ze v techto idealnich podminkach nevznikl prostor pro lepsi scenar. Milan Simacek byl ve sve roli blazna vyborny.(17.2.2013)

 • italka63

  Moc zajímavý film o dospívání v padesátých letech, nejen o láskách, viděno očima Karla Kachyni. Výborný nejen Pavel Nový, tudíž čtyři hvězdy.(15.1.2014)

 • mchnk
  ***

  Jakkoli pana Kachyňu respektuji jako jednoho ze svých oblíbených režisérů, tohle je podle mě slabší odrůda jeho tvorby. Samozřejmě atmosféra je podchycená dokonale, ale příběh je dlouho jednotvárný a určitě na opakované dívání tenhle film moc není. Naštěstí nám tady zanechal dost jiných filmů, na které se dá dívat pořád dokola :-)(7.3.2012)

 • Bart
  ****

  Vyrovnaný a kvalitní film, ale na K. Kachyńu průměrný. Film byl dokončován v bouřlivých listopadových dnech a na jeho obsahu, co se týče trefování se do komunistů, je to vidět. Začínající Milan Šimáček jako dementní Pepík byl skvělý a svou roli už nikdy nedokázal překonat, ani svými vojáky v Tankovém praporu a Černých baronech.(2.7.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace