poster

Tango

Drama / Muzikál

Španělsko / Argentina, 1998, 115 min (SE: 126 min)

Režie:

Carlos Saura

Scénář:

Carlos Saura

Hudba:

Lalo Schifrin
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MR007
  ****

  Film se mi líbil ale nejsem milovník tance takže tanga tam mohlo být i míň. 8 a půl je v pořádku, vzpomínám i na Lisabonský příběh, z těchto příkladů vychází nejsrozumitelněji právě Tango.(26.12.2013)

 • emma53
  ****

  V tangu je možné nalézt společnou vnitřní řeč, souznění v pohybu, nacházet sebe sama; umožňuje vyjádřit jedinečnost každého z nás ve velmi intimní podobě, vyžaduje koncentraci a podněcuje naší kreativitu ve spojení s hudbou, na kterou tančíme. Tango se line celým filmem a kdo alespoň trochu miluje tanec, tak bude nadšený nejen barevností, která dodává tanci tu správnou atmosféru, ale bude mít možná chuť zkusit si pár tanečních kroků sám.(2.12.2014)

 • dANo
  *****

  Keďže sa argentínskemu tangu vo svojom voľnom čase venujem, tak mi nedalo, aby som si tento film od Sauru pozrel a spoznal jeho pohľad na tento (podľa mňa) kráľovský tanec. A musím priznať, že som bol očarený! Ani nie tak príbehom (ten by som hodnotil skôr priemerne), ale hlavne hudbou, kompozíciou, či vizuálnym stvárnením. Nečakal som veľa, takže asi preto to vo mne zanechalo veľmi silný zážitok. Vrele odporúčam hlavne ľuďom, ktorí ocenia krásnu hudbu a čaro argentínskeho tanga.(24.5.2011)

 • Houdini

  Oscar 1 nominace: Cizojazyčný film(25.6.2004)

 • wosho
  *****

  Nečekal jsem nic, ale dostal jsem mnoho. Tango film je stejné jako tango tanec, plný smyslnosti, vášně, lásky a hlavně temné dráždivé atmosféry.(3.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace