• tuntavala
  ***

  Nuda v Praze.(12.7.2013)

 • kagemush
  ****

  To jeden ani nemusí vyrůstat jako děvče na prahu puberty na nějakém tom pražském sídlišti za bolševika,aby mu tohle hlava vzala.Kachyňa mi opět dokázal,že z prdu kuličku udělat uměl. A jakou!(9.1.2011)

 • triatlet
  *****

  Kachyňa by dokázal úspěšně zrežírovat snad i nepopsaný list papíru. Scénář Karla Čabrádka zachycuje všední prázdninovou šeď uprostřed panelákového sídliště pohledem dospívající hrdinky. Poetické ladění je skvěle doplněno hudbou Zdeňka Lišky - ta navozuje chvílemi radost, chvílemi smutek.(26.4.2010)

 • dr.fish
  ****

  Je to úžasné, ten film nemá děj ani přílišnou náplň, ale zapůsobil ne mě ohromně. Kachyňa je prostě bourák, co dokáže natočit skvělý film i o nudě na panelovém sídlišti. 80%(25.3.2013)

 • dobytek
  **

  Karel Kachyňa se evidentně za svoje pedofilní choutky nestyděl, takže záběry na Ditu Kaplanovou ve spodnim prádle, v plavkách a nebo aspoň na její nohy vykukující z pod sukně zaberou značnou část filmu. Pro pedofily je to asi super, ale já z toho byl poněkud rozpačitej. Nic proti mladýmu masu, ale 12 let je fakt málo. Jinak film je o tom, že 12-letá holka se v létě nudí uprostřed sídliště (tušim, že jsou to Bohnice) a sblíží se s jednim vojákem ze sousedství, kterej je zrovna na pár dní z vojny doma. Vztah mezi nima je takovej dost podivnej a v jednu chvíli jsem už myslel, že jí vojín Suchan bude chtít přefiknout, když žadonil o její fotku.(26.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace