Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ****

  "Tak teď už si aspoň budeš pamatovat, proč ženská nemůže bejt kominíkem.. Protože kominík přináší štěstí !!" ;)(28.4.2014)

 • YURAyura
  ****

  Profesnich foto filmu je malo a tento je nad miru povedeny - krize stredniho veku na krku....(11.8.2005)

 • honajz
  *

  Po pravdě řečeno jsme na to jako mladí koukali jen proto, abychom viděli nahé a polonahé tehdejší mladé české herečky. A vážně si myslím,že ze stejného důvodu to točil i Kachyňa. O příběh zde nejde, ani o umění, možná trochu poetiky, ale hlavně jde o ty nahotinky.(10.12.2014)

 • gouryella
  ***

  Hermanek jako fotograf - proc ne - docela mu to jde a divak mu jeho vykon vcelku zere.(6.8.2002)

 • blackrain
  ***

  Na svou dobu poměrně odvážný počin Karla Kachyni. Nahota se zde objevuje jen za uměleckým účelem, proto byl možná v tehdejší televizi tolerován. Na scénáři s Kachyňou spolupracoval Karel Čabrádek. Annu Tomsovou nadabovala Taťjána Medvecká. Film vypráví příběh mladého architekta, který se vrátil ke své oblíbené činnosti, k fotografování. Ve svém objektivu našel krásu a odvahu k rozhodnutí. Ovšem, na konci si vezme ze všeho ponaučení a vrátí se k rodině.(29.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace