Akční / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Krimi

USA / Kanada, 2003, 102 min

Průměrná pohádka o Bondovi pro děti.Skvělé hračičky , které používá na svojí ochranu.Jinak děj celého filmu je nenáročný a nekomplikovaný.Co se týče jeho vztahu k holkám je úplné dřevo.(2.4.2007)

• jonyyy

45%(5.7.2010)

• StevenW.

Další pokus udělat film o tajném agentovi,tentokrát pro děti.Pořád je to ale lepší než James Bond junior.(16.7.2013)

Rychlý, svižný a zábavný film pro děti. Kterej kluk nikdy nechtěl být tajným agentem?! BTW Angie Harmon je fakt kočka ale jak se vůbec mohla prosadit ošklivá Hilary Duff se svým nulovým šarmem a hereckým talentem to je pro mě stále záhadou...(14.2.2004)

• Rocky62

Otče náš, jenž jsi na nebesích. Posvěť se jméno tvé, přijď království tvé, buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemi. Vyslyš prosím sklíčené modlitby nás smrtelníků a zbav svět těchto hříšných filmů, které páchají nevyléčitelné rány na našich duších. Zaklepej na brány pekelné a svěř tohoto kripla samotnému Satanovi, který pomstí naše zjizvené duše.(2.1.2010)

• - Agenti z dodávky používají sluchátka Sennheiser. (mauro)