Akční / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Krimi

USA / Kanada, 2003, 102 min

Průměrná pohádka o Bondovi pro děti.Skvělé hračičky , které používá na svojí ochranu.Jinak děj celého filmu je nenáročný a nekomplikovaný.Co se týče jeho vztahu k holkám je úplné dřevo.(2.4.2007)

Nádhernej film o 15 letém agentovi, který zpočátku neumí s holkama, ale potom už ano!:-)Doporučuji shlédnout.(2.1.2010)

• choze

Trestuhodně zabitý rodinný film vezoucí se na úspěchu "bond-kids" konceptu Rodriguezových SPY KIDS (vznikl ve stejném roce jako trojka). Nijak propracovaný scénář, široko daleko žádný nápad (zarazí to obzvlášť v klasické scéně vyzbrojování) nebo důvtipnější odkaz na bondovky, akce nic moc, jen tu a tam se nad něčím pousmějete. Plusem jsou sympatičtí přestavitelé hlavních rolí, teenagerovské hvězdičky Frankie Muniz a Hillary "Lizzie McGuire" Duff, mužské oko se s chutí popase po sexy Angie Harmon a potěšil i Arnold Wosloo jako padouchův poskok. Film vydělal dvojnásobek svého téměř 30 milionového rozpočtu a jako takový se dočkal jednoho volného pokračování, které ale bylo rádo, že se zaplatilo. Mimochodem Muniz dostal za první díl 2 miliony, za druhý pak pět. Zlaté dítě.(11.7.2006)

Rozpočet $28miliónovTržby USA $47,938,330Tržby Celosvetovo $58,795,814(4.10.2008)

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 8/10 Efekty 8/10/// +Frankie Muniz se docela dal přežít, záporáci, hudba a především dobře koukatelná akce -občas hodně dětinské, tedy i naivní a najdou se tu i trapná místa, Hilary Duff dostala málo prostoru/// No tak tohle vitět tak v 15ti, tak jsem z toho filmu nadšenej. Teď to bylo takové už hodně směšné. Naštěstí jsem tenhle nedostatek dokázal přehlétnout a u filmu, na který jsem se dlouho těšil se nakonec i dobře bavil. Mimochodem, hodně se to podobá filmu Stormbreaker (který je přeci jen dospělejší), ale tohle mi sedlo víc a bylo tu to, co právě zmíněnému filmu chybělo./// Celkem 75%///(14.10.2009)