poster

Agent Cody Banks

 • USA

  Agent Cody Banks

 • Slovensko

  Agent Cody Banks

Akční / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Krimi

USA / Kanada, 2003, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2

  Rozpočet $28miliónovTržby USA $47,938,330Tržby Celosvetovo $58,795,814(4.10.2008)

 • sharky
  ****

  Rychlý, svižný a zábavný film pro děti. Kterej kluk nikdy nechtěl být tajným agentem?! BTW Angie Harmon je fakt kočka ale jak se vůbec mohla prosadit ošklivá Hilary Duff se svým nulovým šarmem a hereckým talentem to je pro mě stále záhadou...(14.2.2004)

 • Djkoma
  *

  Pitomá pohádka pro malé děti. Poádka pro každého kdo snil stát se novým Jamesem Bondem. Pěkná blbost a obrovská nuda....(16.3.2005)

 • freddy
  ****

  Tak tohle se mi hodně líbilo. Film jsem chtěl už docela dlouho vidět, a teď, když se konečně naskytla možnost, tak jsem nezaváhal. A na tuhle záležitost se dá pohlížet dvojím způsobem a hodnotit dvojím metrem. Buď to berete velmi vážně a film vám připadá jako nelogická kravina pro děti. Takoví kritici na tomto filmu mohou najít mnoho důvodů, proč ho potopit. A nebo se dá tenhle film brát tak, že prostě upustíte od hledání chyb a nelogičností, vypnete mozek a přistoupíte na tuto hru tvůrců a budete se příjemně bavit. A protože já nejsem na ČSFD registrovaný proto, abych hodnotil kritickým pohledem, ale mým soukromým pohledem diváka, tak jsem na film nazíral z toho druhého pohledu. A příjemně jsem se bavil. Tenhle film je sám o sobě velmi zajímavý, má zajímavý děj, a ač špionážní filmy nevyhledávám (např. jsem neviděl ani jeden film s Jamesem Bondem, protože tenhle typ filmů mi nic neříká a neskutečně bych se u toho nudil), tak tenhle se mi enormně líbil. Mé nadšení je asi stejné jako u filmu Škola superhrdinů, kde jsem dal maximální hodnocení. Tady to sice na maximální hodnocení nevidím, ale film vnímám jako nadprůměrnou záležitost, kterou stojí za to vidět. Frankie Muniz v hlavní roli exceluje a po seriálu Malcolm v nesnázích, kde si střihl hlavní roli, opět ukazuje, že je v něm určitý potenciál. Prostě já byl spokojený a od filmu jsem dostal přesně to, co jsem očekával, takže je to za čtyři hvězdičky.(26.11.2008)

 • balba
  ***

  Průměrná pohádka o Bondovi pro děti.Skvělé hračičky , které používá na svojí ochranu.Jinak děj celého filmu je nenáročný a nekomplikovaný.Co se týče jeho vztahu k holkám je úplné dřevo.(2.4.2007)

 • - Agenti z dodávky používají sluchátka Sennheiser. (mauro)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace