Akční / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Krimi

USA / Kanada, 2003, 102 min

Rozpočet $28miliónovTržby USA $47,938,330Tržby Celosvetovo $58,795,814(4.10.2008)

Tak tohle se mi hodně líbilo. Film jsem chtěl už docela dlouho vidět, a teď, když se konečně naskytla možnost, tak jsem nezaváhal. A na tuhle záležitost se dá pohlížet dvojím způsobem a hodnotit dvojím metrem. Buď to berete velmi vážně a film vám připadá jako nelogická kravina pro děti. Takoví kritici na tomto filmu mohou najít mnoho důvodů, proč ho potopit. A nebo se dá tenhle film brát tak, že prostě upustíte od hledání chyb a nelogičností, vypnete mozek a přistoupíte na tuto hru tvůrců a budete se příjemně bavit. A protože já nejsem na ČSFD registrovaný proto, abych hodnotil kritickým pohledem, ale mým soukromým pohledem diváka, tak jsem na film nazíral z toho druhého pohledu. A příjemně jsem se bavil. Tenhle film je sám o sobě velmi zajímavý, má zajímavý děj, a ač špionážní filmy nevyhledávám (např. jsem neviděl ani jeden film s Jamesem Bondem, protože tenhle typ filmů mi nic neříká a neskutečně bych se u toho nudil), tak tenhle se mi enormně líbil. Mé nadšení je asi stejné jako u filmu Škola superhrdinů, kde jsem dal maximální hodnocení. Tady to sice na maximální hodnocení nevidím, ale film vnímám jako nadprůměrnou záležitost, kterou stojí za to vidět. Frankie Muniz v hlavní roli exceluje a po seriálu Malcolm v nesnázích, kde si střihl hlavní roli, opět ukazuje, že je v něm určitý potenciál. Prostě já byl spokojený a od filmu jsem dostal přesně to, co jsem očekával, takže je to za čtyři hvězdičky.(26.11.2008)

• StevenW.

Další pokus udělat film o tajném agentovi,tentokrát pro děti.Pořád je to ale lepší než James Bond junior.(16.7.2013)

• Dever

Soundtrack John Powell: 1. Fortune and Fame - The K.G.B. [3:26] ,2. My Way - Butch Walker [3:21] ,3. Uptown Girl - New World Idols [2:41] ,4. I Spy - Papa Dee [3:21] ,5. Seven Days in the Sun - Askil Holm [2:51] ,6. I'm a Player - The K.G.B. [4:02] ,7. Teaching Myself to Dream - Katy Rose [3:13] ,8. Sucka MC's - Grand Skeem [2:26] ,9. Ain't No Fakin' the Funk - The K.G.B. [3:33] ,10. What's Real - Janyelle [3:37] ,11. Super Bad Ghetto Spy - Infinite Mass [3:52] ,12. Life is Good - Junk [3:19] ,13. Chasing Cody/The CIA - John Powell [3:02] ,14. Cody the Spy/Girl School - John Powell [2:51],(10.6.2011)

• Budweiser

Jednu hvězdičku dávám pouze zato, že tam hrála Hilary Duff. Prvky akce, komedie jsem tam "žádné" neviděl. Nuda, nuda, nuda od začátku až do konce. Možná v 15-ti by se mi ten film líbil, ale ve 20-ti opravdu ne!(7.3.2005)

• - Agenti z dodávky používají sluchátka Sennheiser. (mauro)