Akční / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Krimi

USA / Kanada, 2003, 102 min

Nádhernej film o 15 letém agentovi, který zpočátku neumí s holkama, ale potom už ano!:-)Doporučuji shlédnout.(2.1.2010)

"To jsou chvaty z příručky CIA!" Já se tedy v těch příručkách zase tak moc nevyznám, takže kdybych dostal do čumáku dle návodu KGB, tak bych to poznal jedině tehdy, kdyby mi místo nosu vyrostl srp s kladivem. Jenže hlavní padouch Molay se vyzná a všem je tak jasné, že SíAjEj mládežnický kroužek stvořil juniorského kabrňáka, který zachrání svět. Já jsem se tedy bavil přiměřeně svému věku, ve kterém si už ani přesně nepamatuju, kdy jsem naposledy někoho sejmul pánví, chodil po stropě nebo jezdil sněžným skútrem po baráku.(6.4.2016)

Příjemná zábavná oddechovka, která si na nic nehraje a občas přidá dokonce i nějaký povedený fór.(5.7.2010)

• StevenW.

Další pokus udělat film o tajném agentovi,tentokrát pro děti.Pořád je to ale lepší než James Bond junior.(16.7.2013)

• ScarPoul

z milosti(2.10.2007)