poster

Agent Cody Banks

  • USA

    Agent Cody Banks

  • Slovensko

    Agent Cody Banks

Akční / Thriller / Komedie / Dobrodružný / Krimi

USA / Kanada, 2003, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
  • sharky
    ****

    Rychlý, svižný a zábavný film pro děti. Kterej kluk nikdy nechtěl být tajným agentem?! BTW Angie Harmon je fakt kočka ale jak se vůbec mohla prosadit ošklivá Hilary Duff se svým nulovým šarmem a hereckým talentem to je pro mě stále záhadou...(14.2.2004)

  • jonyyy
    **

    45%(5.7.2010)

  • Jericho666
    odpad!

    Film mě ničím nezaujal.... Herecké výkony nijaké, děj jakbysmet... Popravdě ani nevím jaký moudra sem psát, jelikož žádné nejsou...(13.3.2008)

  • Jamal
    **

    Fakt nářez koukat na budoucího Bonda, kterej nemá skoro ani řidičák (( ::(9.12.2005)

  • freddy
    ****

    Tak tohle se mi hodně líbilo. Film jsem chtěl už docela dlouho vidět, a teď, když se konečně naskytla možnost, tak jsem nezaváhal. A na tuhle záležitost se dá pohlížet dvojím způsobem a hodnotit dvojím metrem. Buď to berete velmi vážně a film vám připadá jako nelogická kravina pro děti. Takoví kritici na tomto filmu mohou najít mnoho důvodů, proč ho potopit. A nebo se dá tenhle film brát tak, že prostě upustíte od hledání chyb a nelogičností, vypnete mozek a přistoupíte na tuto hru tvůrců a budete se příjemně bavit. A protože já nejsem na ČSFD registrovaný proto, abych hodnotil kritickým pohledem, ale mým soukromým pohledem diváka, tak jsem na film nazíral z toho druhého pohledu. A příjemně jsem se bavil. Tenhle film je sám o sobě velmi zajímavý, má zajímavý děj, a ač špionážní filmy nevyhledávám (např. jsem neviděl ani jeden film s Jamesem Bondem, protože tenhle typ filmů mi nic neříká a neskutečně bych se u toho nudil), tak tenhle se mi enormně líbil. Mé nadšení je asi stejné jako u filmu Škola superhrdinů, kde jsem dal maximální hodnocení. Tady to sice na maximální hodnocení nevidím, ale film vnímám jako nadprůměrnou záležitost, kterou stojí za to vidět. Frankie Muniz v hlavní roli exceluje a po seriálu Malcolm v nesnázích, kde si střihl hlavní roli, opět ukazuje, že je v něm určitý potenciál. Prostě já byl spokojený a od filmu jsem dostal přesně to, co jsem očekával, takže je to za čtyři hvězdičky.(26.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace