Nastala chyba při přehrávání videa.
 • duklak2
  ***

  Obsazení herců Vaculíka a Hrubešové je pro mě překvapením a od režiséra Kachyni i tak trochu troufalost. Potvrzuje se, že risk je zisk a herci nezklamali. Mým snem bylo vidět úplně nahou Hrubešovou a až tento film mě to splnil. Markétě bylo tehdy pohých 16 let!, ale vypadala starší.(8.8.2008)

 • nascendi
  **

  Kachyňa bol nepochybne vynikajúci režisér, ktorý nakrútil viacero nezabudnuteľných filmov. Ale každý asi má právo vybrať si slabšiu chvíľku a on si ju vybral týmto filmom. Myslím, že základná chyba sa stala už pri výbere ústrednej dvojice. Markétino herectvo začína i končí u vyzliekania a Lukáš Vaculík ukázal, že dokáže podať aj oveľa horší výkon, ako v Láskach mezi kapkami deště. Takže po príťažlivom názve filmu už ostalo iba prázdno.(12.6.2014)

 • Crocuta
  ***

  Film stojí a padá s odhalenými dívčími půvaby mladičké Markéty Hrubešové a jinak toho příliš nenabízí, snad jen svérázný přístup českých lodníků k životu v nelehké době, ale koukat se na to dá.(13.7.2007)

 • Aluska88
  ****

  Skoro nahý Lukáš Vaculík, luxus pro zraky dam. Zcela nahá Markéta Hrubešová, luxus pro zraky pánů (i dam:) Samotný příběh nemá sice žádnou extra hloubku, ale je zpracovaný s filmařským umem i patřičným citem, tak jak to Karel Kachyňa umí. Scény, kdy Lukáš a Markéta blbnou na lodi, jak malá děcka, fakt stojí za to:)(17.5.2013)

 • Rex Mundi
  ****

  ...ale má to skvelú atmosféru.(29.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace