Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crocuta
  ***

  Film stojí a padá s odhalenými dívčími půvaby mladičké Markéty Hrubešové a jinak toho příliš nenabízí, snad jen svérázný přístup českých lodníků k životu v nelehké době, ale koukat se na to dá.(13.7.2007)

 • rt12
  **

  Nízké hodnocení bude asi tím, že jsem ten film viděla za prvé povinně se školou a za druhé nesnáším Hrubešovou. Od té doby jsem se nedonutila znovu se podívat.(20.5.2014)

 • Omnibus
  ****

  Pěkný příběh, lehce slzopudná romance, zajímavé umístění děje na říční loď, poctivé tři hvězdy. Za (v uspokojivé míře :-) ukázané dívčí půvaby Markétky Hrubešové (a při vědomí, že je to natočeno ještě za totáče) přihazuji ještě hvězdu. To mi připomnělo - budu si muset k sobě na hausbot taky pořídit nějaký ten „podtrhávací kobečerek“ ...!(19.1.2013)

 • duklak2
  ***

  Obsazení herců Vaculíka a Hrubešové je pro mě překvapením a od režiséra Kachyni i tak trochu troufalost. Potvrzuje se, že risk je zisk a herci nezklamali. Mým snem bylo vidět úplně nahou Hrubešovou a až tento film mě to splnil. Markétě bylo tehdy pohých 16 let!, ale vypadala starší.(8.8.2008)

 • claudel
  ****

  Moc pěkný film, jejž jsem kupodivu nikdy neviděl. Velmi mladí Vaculík s Hrubešovou tvoří sympatický pár, také dosti mladý Antonín Procházka jim zdatně sekunduje. Závěr rozhodně vyčnívá svojí dojemností a tklivostí.(5.5.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace