• Radek99
  ****

  Smutná radost.(1.1.2012)

 • Aky
  ****

  Tohle dokázal pan Kachyňa jako málokdo jiný. Ono balancování na hraně sentimentu, aniž se člověk bojí, že by mohl přepadnout přes hranu. Výtečná malá Žaneta Fuchsová.(2.1.2016)

 • kajda.l
  ****

  Sledovat Galatíkovou a Brodského je zážitkem samo o sobě. Navíc Bohnice (mé dlouholeté pracoviště, kde některá místa vypadají stejně i po 33 letech). A Fuchsovou v dětských rolích mám rád. Silné čtyři. A dost možná nejlepší televizní Kachyňa.(18.1.2015)

 • nascendi
  ****

  Opakované zhliadnutie tohto televízneho prekvapenia spred tridsiatich rokov mi prinieslo pôvodný zážitok s potvrdením toho, že Karel Kachyňa bol na detské a poetické filmy majster. Jeho citlivé balansovanie na hrane melodramatickosti bude vo mne stále vzbudzovať obdiv, ktorý má predobraz v starých Chaplinových filmoch. Výkony Žanety Fuchsovej, Věry Galatíkovej i Vlastimila Brodského sú zárukou, že film je pozerateľný aj v súčasnosti, najlepšie v predvianočnom období. Prekvapilo ma, že väčšina dospelých hercov sa správala hlúpo a neprirodzene. Už nezistím, či na pokyn alebo spontánne.(4.2.2012)

 • Chrustyn
  ****

  Na první pohled slzopudné (vážně nemocná malá holčička, prostředí nemocnice) ale ve výsledku citlivé i úsměvné drama, které je kvalitní nejen na poměry TV produkce. Výborní herci a citlivá režie, jsou hlavními klady tohoto nenápadného snímku.(31.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace