• D.Moore
  ****

  Přesně vyvážený film na pomezí dojemného nemocničního dramatu a hřejivě úsměvné podívané. Žanetu Fuchsovou v hlavní roli si nejde nezamilovat, Věře Galatíkové a Vlastimilu Brodskému byla více než důstojnou spoluhráčkou. Velkým plusem je i zbytek obsazení a Fišerova krásná hudba.(4.1.2015)

 • Šandík
  ****

  Jako malý jsem neměl tyhle filmy rád. Připadaly mi strašně smutné. Dneska mi připadají smutné taky, a právě proto je miluju ;o)(27.10.2006)

 • Tommassi3
  ***

  "Jedna ovečka, druhá ovečka, třetí ovečka, čtvrtá.."(28.10.2013)

 • kingik
  ***

  Když si chcete dát hluboce lidský film s tak trochu otravně upovídanou holčičkou v hlavní roli, je tohle správná volba. Mistr přes tematiku lidských emocí a prožitků Kachyna se opět vyznamenal v dojímavém příběhu z nemocničního prostředí o malé holce z dětského domova trpící těžkou srdeční vadou. Seznámíme se s hodným panem primářem, věčně opilým správcem a hlavně s laskavou paní uklízečkou, která by ráda získala holku do vlastní péče. Těžko říct, co u mě zabránilo zvýšit hodnocení. Asi příval slzopudných až depresivních scén, které přece jen převažovaly nad autentickým pojetím. Přesto se však jedná o velice řemeslně zručně natočený televizní film, a takové jsou čím dál vzácnější. 60%(8.1.2012)

 • Omnibus
  ***

  Ale no tak samozřejmě, že je to prvoplánový doják. "Film vypočítaný na city" a já nevím, co všechno ještě... Ano, ano. A o tom přece filmy jsou! Probudit v nás city. Nebo alespoň nějaké pocity. Což se tomuhle smutnému snímku určitě podařilo.(16.2.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace