Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  Jen a pouze Daniela Kolářová má povoleno v českých filmech jezdit přímo na kraj pláže fiatem pětistovkou. Do toho klasik Tomáš Holý a tak trošku slabší poetický humor, který mi svojí ulítlostí a bláznivým závěrem trošku nesedl. Nicméně scéna, kde za divoženkami běží chlapy s hadrem přes pás a v rukou stovku buřtů, mi v hlavě chvíli zůstane.(29.6.2016)

 • swamp
  ****

  Kaiser - Kolářová .. dvojice, která je na první pohled trochu nevyvážená; na ten druhý je však jasné, že to přesně takto má být. :) Je to docela sranda, ideální film na deštivé prázdninové odpoledne. Nejlepší je, jak jinak, Tomáš Holý, vole..(20.9.2012)

 • Asgy
  ***

  Sympatický film s mladým Oldřichem Kaiserem a výborným Tomášem Holým, který rozhodně neurazí, ale pobaví. Těch komediálních prvků tady sice moc není, ale i tak je příběh celkem povedený.(17.1.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Klasika české komediální tvorby.(14.8.2008)

 • blackrain
  ****

  Malý Tomáš Holý opět nezklamal. Vlastně on mě nezklamal nikdy. Milý film. Kachyňa nemoralizuje, i když si vybral trošku odvážnější téma. Láska mezi učitelkou a studentem odvážným tématem je.(1.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace