Celkem povedený film. Akorát mezi 3 a 4 hvězdičkami. Angličtina Daniely Kolářové byla výborná:-)(3.7.2005)

Kaiser - Kolářová .. dvojice, která je na první pohled trochu nevyvážená; na ten druhý je však jasné, že to přesně takto má být. :) Je to docela sranda, ideální film na deštivé prázdninové odpoledne. Nejlepší je, jak jinak, Tomáš Holý, vole..(20.9.2012)

Docela ucházející prázdninová komedie s romantickou zápletko.Nebýt Tomáše Holého , který svojí roli hrál opravdu perfektně tak by film byl dosti nudný a podprůměrný.(19.3.2007)

• dobytek

Romantický komedie vážně nemusim. Navíc tady jsem chvílema měl dost vážný pochybnosti o tom, jestli chce Kaiser přebrousit svou učitelku angličtiny a nebo jejího syna. Jinak Kolářová se svou angličtinou připomínala Kryšota a jeho "jazyk mezi zuby a řekněte dz" ve filmu Četník v New Yorku. Tohle snad mohla aspoň trochu zachránit akorát Bára Štěpánová, kdyby ukázala kozy. Ale v tomto filmu je překvapivě neukázala...(23.5.2010)

Mě se naopak milostná zápletka mezi Danielou Kolářovou a Oldřichem Kaiserem (jinak též učitelka a student) zdála neobvyklá a - povedená. A Tomáš Holý jako třešnička na dortu.(10.5.2003)