Viděna premiéra v kině Blaník. Z Kaisera jsem nemohla pár nocí spát :-)(25.5.2014)

Perfektní Kachyňa. Na svou dobu velice odvážné a fungující i dnes. Skvělé hlavní trio a fantasticky zlá Vlasta Fabiánová.(5.3.2009)

Milé a prostě s Holým nezapomenutelné.... takového dobře hrajícího drzouna už nikdy naše kinema nebude mít..!(4.9.2008)

• dobytek

Romantický komedie vážně nemusim. Navíc tady jsem chvílema měl dost vážný pochybnosti o tom, jestli chce Kaiser přebrousit svou učitelku angličtiny a nebo jejího syna. Jinak Kolářová se svou angličtinou připomínala Kryšota a jeho "jazyk mezi zuby a řekněte dz" ve filmu Četník v New Yorku. Tohle snad mohla aspoň trochu zachránit akorát Bára Štěpánová, kdyby ukázala kozy. Ale v tomto filmu je překvapivě neukázala...(23.5.2010)

Docela ucházející prázdninová komedie s romantickou zápletko.Nebýt Tomáše Holého , který svojí roli hrál opravdu perfektně tak by film byl dosti nudný a podprůměrný.(19.3.2007)