Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ****

  Velice příjemná romantika o zakázané lásce studenta a jeho učitelky. Letní atmosféra a herecké obsazení zaručila tomuto snímku nesmrtelnost a i když jsem ho viděl poprvé až nyní, stále má co nabídnout.(21.7.2013)

 • swamp
  ****

  Kaiser - Kolářová .. dvojice, která je na první pohled trochu nevyvážená; na ten druhý je však jasné, že to přesně takto má být. :) Je to docela sranda, ideální film na deštivé prázdninové odpoledne. Nejlepší je, jak jinak, Tomáš Holý, vole..(20.9.2012)

 • Xmilden
  ***

  Snímek se trošku snaží navodit atmosféru skvělé francouzské komedie Seznační prázdniny, jenže Karel Kachyňa komedie nikdy moc neuměl. Takže sledujeme kterak Kolářová s Kaiserem na sebe lijou kbelíky s vodou, hážou si vodou a občas padne dokonce i nějaká ta pusa. Tomášek bohužel v druhé polovině pomalu opouští plátno a snímek se pomalu propadá do těžkého průměru. Hudební složka jedním slovem vlezlá. 55%(22.11.2016)

 • Ivoshek
  ***

  Průměrná česká komedie, kde vyniká především Tomáš Holý (hergot, jeho je taková škoda.....)(14.4.2007)

 • Mulosz
  *****

  Rikejte si co chcete, ja jsem tomu Kaiserovi s Kolarovou proste fandil:-) A u mne je to nejlepsi film s Tomasem Holym.(13.4.2006)

 • - Mejdany po večerech byly na denním pořádku. „Táboráky a veselí pokračovalo i v privátní podobě," přiznala Eliška Kachyňová, dcera slavného režiséra, která měla na starosti kostýmy. (Zdroj: ahaonline.cz) (DexMASTER094)

 • - Daniela Kolářová na roli dělala kamerové zkoušky, přesto měl její osud v rukou Tomáš Holý, její seriálový syn. Režisér Karel Kachyňa mu dal na výběr pět hereček a sám si tak mohl určit, jakou bude chtít za maminku. On sám si pak vybral Kolářovou. (Zdroj: ahaonline.cz) (DexMASTER094)

 • - Ve filmu hraje Tomáš Holý pětileté dítě, ve skutečnosti mu bylo už 8 let. (AndewMX)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace