Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  *****

  Kachyňův majstrštyk s monstrózním Heřmánkem v hlavní roli. Tvorbu Otty Pavla příliš nemusím, tenhle film ale stojí za to.(11.6.2009)

 • Tomco
  ***

  nieze by som sa nebavil prave naopak, cesta vlakom mi aj vdaka kvalitam tohto filmu usla rychlejsie. ono tema vojny a zakulisie prezivania v casoch vojny tu uz bolo mockrat a mne sa zda, ze pri inych filmoch som sa bavil viac ako pri tomto kachynovom... asi som este moc mlady na dostatocne uznanie kvalit tohto pocinu :).(29.11.2007)

 • boshke
  **

  Co ve mně měl film zanechat? Nezáleží na tom, jestli jste věrný, poctivý člověk nebo vychcaný kurevník, protože náckové vás budou šikanovat tak jako tak? Přesně to jsem si z filmu odnesl. Nepřišel žádný trest za Leošovo amorální chování. A závěr, kdy asi dvacetkrát zopakoval, že musí klukům dovézt maso, aby byli do koncentráku silní, mně přišel až směšný... 50%(17.6.2012)

 • xxmartinxx
  *****

  Po aktuálním zhlédnutí musím říct, že čtyři hvězdy jsou prostě málo. Už jen kvůli tomu úžasnému konci a za to, jak se ony povídky zvládly spojit v celek.(15.4.2011)

 • Rocky62
  *****

  Zbožňuji Karla Kachyňu. Každý večer děkuji Bohu za bezkonkurenční herectví Rudolfa Hrušinského a tvorbu Oty Pavla. Pokud k tomu přičtu své nezapomenutelné chvíle u řeky Berounky, nemohu hodnotit jinak. Jednoznačně zlatý kult české kinematografie, který mne při první projekci dostal do kolen a u dalších tomu nebylo jinak. Pro tento film bych zemřel. 100%(14.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace