Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lavran
  *****

  Ucho, piš si - jeden z nejzaslouženějších vrcholů českého filmového alpinismu a jednoznačně nejlepší dílo Karla Kachyňi. Dokonale budované napětí, do morku kostí mrazivá paranoická atmosféra, výborná černobílá fotografie Josefa Illíka, bravurní scénář a excelentní herecké výkony dua Brzobohatý-Bohdalová... Film, který měl už dávno vypoklonkovat všechny ty ve smyčce přehrávané normalizační zhůvěřilosti na programových rozvrzích tuzemských televizí.(21.3.2009)

 • Oskar
  *****

  Snad jediný regulérní český psychothriller. Bravo!(11.4.2003)

 • TheRaven
  *****

  Tohle není třeba dlouze komentovat. Snímek, který se perfektně strefil do mého vkusu. Stupňující se depresivní atmosféra a skvělé dialogy. Opravdu vynikající psycho. Takhle se dělá napínavý film. Škoda, že se tak dobrá díla netočí i dnes.(21.3.2008)

 • gouryella
  ****

  Ani se nedivim, ze tento film byl v trezoru - spise je mi zahadou, jak se tvurcum vubec podarilo jej natocit - silnejsi obzalobu STB, jsem nevidel v zadnem jinem filmu - pane Kachyno - klobouk dolu.(25.7.2002)

 • ClintEastwood
  ****

  Ucho - to je politický, psychologický thriller, který má nadčasovou hodnotu. Pomalejší rozjezd vynahradí divákovi velmi silná druhá polovina filmu a gradující závěr. Jiřina Bohdalová a Radoslav Brzobohatý své role výborně zahrály a atmosféra, kterou film nabídl, ta byla skutečně povedená a doslova krájitelná. Kvůli tomuto snímku nedostal Brzobohatý roli majora Zemana, protože si to tenkrát u soudruhů rozházel. Každopádně tento kousek patří k tomu nejlepšímu co se urodilo v československé filmové zahrádce. Tak hezky potichu, ucho poslouchá...(9.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace