Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Douglas
  *****

  Jeden z nejlepších českých filmů vůbec. Depresivní a klaustrofobická atmosféra, gradovaná s ubíhajícími minutami stále do nepříjemnější polohy. Jednotlivé kontury charakterů se před námi odkrývají vrstu po vrstvě. Smutný snímek... a brilantní.(23.4.2002)

 • TheRaven
  *****

  Tohle není třeba dlouze komentovat. Snímek, který se perfektně strefil do mého vkusu. Stupňující se depresivní atmosféra a skvělé dialogy. Opravdu vynikající psycho. Takhle se dělá napínavý film. Škoda, že se tak dobrá díla netočí i dnes.(21.3.2008)

 • Oskar
  *****

  Snad jediný regulérní český psychothriller. Bravo!(11.4.2003)

 • kinej
  *****

  Herecký koncert Bohdalové a Brzobohatého. Fil disponuje velmi autentickou atmosférou. Z atmosféry filmu sálá dusno oné doby. Film je strhující, diváka jen tak nepustí. Určitě patří k tomu nejlepšímu v české kinematografii. Oceňuji také odvahu všech zúčastněných.(15.12.2005)

 • NinadeL
  ***

  Všechny žerty stranou. Je sice sympatické, že dodnes Bohdalová dokáže smeknout před Procházkou, ale skutečně měl jediný film takovou cenu, aby kvůli němu zahodila celou svou předešlou kariéru? Ucho se záhy stalo důvodem pro to, aby její pestré snažení ve filmu (již od roku 1937) s nemalými výsledky, vzalo velice rychle za své a ona se proměnila ve stereotypní stálici televizní obrazovky. Později se sice pokusila vrátit na velké plátno, ale to minimum z let 90. nemůže nikdy zacelit promarněnost dvou dekád, ve kterých mohla plně zúročit své zralé herectví. Štěstí v neštěstí měl pak samozřejmě Brzobohatý i Kachyňa, kteří pokračovali mnohem plynuleji...(7.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace