Žhavé výstřely 2

Hot Shots! Part Deux

Horúce strely 2

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1993, 86 min

Nejkrvavější film všech dob.(10.5.2007)

Nejlepší role Charlieho Sheena, který je komický snad ve všech situacích. Valeria Golino je pevná a krásná:-) a malá role Rowana Atkinsona je odzbrojující. Nejlepší parodie na akční filmy vůbec... „Vyřešíme to po námořnicku. První kdo umře, prohrál“(20.2.2006)

Podle profláknutého „s jídlem roste chuť“ tvůrci dvojky znectili kde co. S nadšením se pustili do klasiky i v té době čerstvých hitů, střídají humor krutý, absurdní i primitivní, který (což je největší síla snímku) pohodlně obstojí i dnes, dvacet let poté.(3.4.2013)

Klasická parodie. Jedna z nejlepších.(29.4.2004)

Napadá mě jedno velké dilema: je lepší jednička, nebo dvojka? Tohle asi těžko někdo rozhodne. Opravdu skvělá parodie za účasti Rowana Atkinsona se svázanýma tkaničkama. Naprosto skvělá scéna s kohoutem/šípem, se Saddámem, který je jako Terminátor, ale to bychom tu mohli s vyjmenováváním dobrých fórů být ještě zítra. Takže pět hvězd a jestli jste ještě tohle neviděli, jděte to urychleně napravit.(6.7.2003)