poster

Žhavé výstřely 2

 • USA

  Hot Shots! Part Deux

 • Slovensko

  Horúce strely 2

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1993, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gemini
  ****

  Sice tvrdím, že nejlepší parodie všech dob jsou Spaceballs, ale bylo to fakt těsně. Čest památce Richarda Crenny, že si s chutí zahrál i v parodii na filmy, které ho proslavily.(1.2.2003)

 • Hakha
  *****

  Nejlepší role Charlieho Sheena, který je komický snad ve všech situacích. Valeria Golino je pevná a krásná:-) a malá role Rowana Atkinsona je odzbrojující. Nejlepší parodie na akční filmy vůbec... „Vyřešíme to po námořnicku. První kdo umře, prohrál“(20.2.2006)

 • viperblade
  *****

  Gumový medvídky přidat!!!!!(24.8.2007)

 • Aluska88
  *****

  Po druhém zhlédnutí uděluji bez jakýchkoliv pochybností plné hodnocení. Není příliš komedií, kterým jsem ho udělila, a tak Žhavé výstřely 2 patří mezi výstavní poklady. Ať už byly natočeny jakékoliv parodie na nesčetně mnoho filmů, tak tento strhující příběh plný akce, nezaměnitelného humoru, nečekaných zvratů, absurdních situací, mistrně vymyšlených gagů a legendárních hlášek s excelujícími postavami Toppera Harleye, Ramady a prezidenta Bensona, pro mě budou vždy patřit k tomu nejgeniálnějšímu, co bylo v žánru parodie i komedie stvořeno. A do všeho toho zmatku je ještě zapleten Saddám a Mr. Atkinson:) Naprostý mega výsměch všem otřepaným žánrovým klišé a tradičním postupům s originálními odkazy na kultovní filmy. A rovněž má pro mě velkou zásluhu na této komedii i fenomenální český dabing, především Gustav Bubník a Bohumil Švarc. A rozhodně nežertuji, naopak. "Kdybych žertovala, řeknu, kytka vstoupí do baru a barman řekne: "Proč tak zvadle?", "Víš, co ale napíše kritika? Stejní, opakující se herci.", "Já... nemohu jít, svázali mi tkaničky dohromady." - "Uzel. Bastardi." :D(14.2.2011)

 • Galadriel
  *****

  Napadá mě jedno velké dilema: je lepší jednička, nebo dvojka? Tohle asi těžko někdo rozhodne. Opravdu skvělá parodie za účasti Rowana Atkinsona se svázanýma tkaničkama. Naprosto skvělá scéna s kohoutem/šípem, se Saddámem, který je jako Terminátor, ale to bychom tu mohli s vyjmenováváním dobrých fórů být ještě zítra. Takže pět hvězd a jestli jste ještě tohle neviděli, jděte to urychleně napravit.(6.7.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace