poster

Žhavé výstřely 2

 • USA

  Hot Shots! Part Deux

 • Slovensko

  Horúce strely 2

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1993, 86 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Galadriel
  *****

  Napadá mě jedno velké dilema: je lepší jednička, nebo dvojka? Tohle asi těžko někdo rozhodne. Opravdu skvělá parodie za účasti Rowana Atkinsona se svázanýma tkaničkama. Naprosto skvělá scéna s kohoutem/šípem, se Saddámem, který je jako Terminátor, ale to bychom tu mohli s vyjmenováváním dobrých fórů být ještě zítra. Takže pět hvězd a jestli jste ještě tohle neviděli, jděte to urychleně napravit.(6.7.2003)

 • Tosim
  *****

  Přesně to, co si tvůrci parodie myslí o filmech jako Rambo a spol. si o nich myslím i já. Nadčasové! TAKŽE TA BLONĎATÁ HOLČIČKA JSEM JÁ? A TO SI MÁM ODBARVIT VLASY???(16.4.2003)

 • xxmartinxx
  *****

  Bezchybná genialita tak nacpaná vtipy, že i po pátém zhlédnutí objevíte něco nového. Řež, na kterou nedám dopustit.(4.9.2008)

 • monolog
  *****

  Nezapomenu na tu scénu parodující Děla z Navarone, když jedou lodí na tu svou pozici. Jak na další lodi potkají Charlieho otce Martina a jak na sebe křiknou Líbil ses mi ve Wallstreet! nebo vlastně celá scéna s lodí je úžasná. To uchechtávám ještě teď, a to jen když si vzpomenu, jak to bylo v parodovaném filmu. No a nedávno jsem viděl Ramba 3 a já to nemohl ani dokoukat, protože jsem se musel pořád smát a to u dramatickýho akčňáku prostě nejde.(19.3.2006)

 • Lynn
  ****

  Snad ještě lepší než "jednička". Základní instinkt může jít k šípku :-) a to jsem ho na CSFD nedávno hodnotila 5*. O Rambovi a spol. nemluvě.(26.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace