Žhavé výstřely 2

Hot Shots! Part Deux

Horúce strely 2

Akční / Komedie / Válečný

USA, 1993, 86 min

Napadá mě jedno velké dilema: je lepší jednička, nebo dvojka? Tohle asi těžko někdo rozhodne. Opravdu skvělá parodie za účasti Rowana Atkinsona se svázanýma tkaničkama. Naprosto skvělá scéna s kohoutem/šípem, se Saddámem, který je jako Terminátor, ale to bychom tu mohli s vyjmenováváním dobrých fórů být ještě zítra. Takže pět hvězd a jestli jste ještě tohle neviděli, jděte to urychleně napravit.(6.7.2003)

Přesně to, co si tvůrci parodie myslí o filmech jako Rambo a spol. si o nich myslím i já. Nadčasové! TAKŽE TA BLONĎATÁ HOLČIČKA JSEM JÁ? A TO SI MÁM ODBARVIT VLASY???(16.4.2003)

Bezchybná genialita tak nacpaná vtipy, že i po pátém zhlédnutí objevíte něco nového. Řež, na kterou nedám dopustit.(4.9.2008)

Nezapomenu na tu scénu parodující Děla z Navarone, když jedou lodí na tu svou pozici. Jak na další lodi potkají Charlieho otce Martina a jak na sebe křiknou Líbil ses mi ve Wallstreet! nebo vlastně celá scéna s lodí je úžasná. To uchechtávám ještě teď, a to jen když si vzpomenu, jak to bylo v parodovaném filmu. No a nedávno jsem viděl Ramba 3 a já to nemohl ani dokoukat, protože jsem se musel pořád smát a to u dramatickýho akčňáku prostě nejde.(19.3.2006)

Snad ještě lepší než "jednička". Základní instinkt může jít k šípku :-) a to jsem ho na CSFD nedávno hodnotila 5*. O Rambovi a spol. nemluvě.(26.3.2005)