Aoi a Akari vyrůstají od dětství spolu a mají krásný přátelský vztah. Aoi je zamilovaný do Akari, ale ona o tom neví. Akari je zamilovaná do Aoie, ale ani on o tom neví. Při ohňostroji Akari Aoie znenadání políbí a poté odchází, den nato zmizí a nikdo neví kam. Akari ale nechá pro Aoie schovaný dopis, který náhodou jako první objeví spolužák Shota a změní tím běh událostí. (loveless)

loveless

Aoi a Akari jsou od dětství nejlepší přátelé a zároveň jsou do sebe navzájem zamilovaní, aniž by to věděli. Užívají si skvělý poslední rok na střední škole. Nerozhodný Aoi se odhodlá pozvat Akari na ohňostroj. Pak Akari jednoho dne zmizí a nikdo neví kam... Krásný příběh první lásky a znovushledání po letech, který si snad každý, kdo byl někdy nešťastně zamilovaný musí užít. Já jsem vyloženě nadšená, casting mi sedl jako už dlouho ne, naprosto všichni se mi líbili. A Fukushi Sota má prostě úsměv jak z výherního automatu :3 can't help... Tsubasa Honda je cool žena a naprosto chápu oba Aoie (přestože nosí trochu divné oblečení). Ústřední písnička výtečná, opening se mi moc líbil. Přemýšlím, jestli by nebylo načase přečíst One Piece :D Neskutečně milá věc, která ale napíná až do konce, jak to tedy vlastně dopadne - co bude happyend, když ani jednoho Aoie nemůžete nemít rádi. ()