Leningradští kovbojové potkávají Mojžíše

• Les Leningrad Cowboys rencontrent Moïse

Komedie / Dobrodružný / Hudební

Finsko / Německo / Francie, 1994, 94 min

• sochoking

A kedže už sa dostali konečne domov (skoro domov ), tak dúfam, že sa zase niekam nepoberú, pretože toto už bol trapas a mňa, bohužial, srdce bolí!(10.8.2010)

• migeldiablo

Keby som tento film videl ako prvý (pred Kovbojmi v Amerike), moje hodnotenie by bolo lepšie. Takto však musím konštatovať, že film ani zďaleka nenadviazal na úspešný prvý film. Dokonca si už nespomínam na žiadnu vtipnú scénku a pesničky. Troška sklamanie.(19.12.2012)

• Bernhardiner

První film nabídl pěkně obskurní podívanou a tohle je jen klasicky zbytečný sequel. Možná, že by bylo bývalo lepší, kdyby se hrdinové skutečně upili tequillou k smrti. Scénář je totiž nepopsatelně chabý a těch několik slušných momentů v něm zaniká jako kapka v moři. Na té všeobecné absurditě byla většinou absurdní už samotná její existence. A netušil jsem, že český recepční hovoří polsky. 50%(20.6.2014)

• Angalo

Hvězdička za každé zasmátí.(22.8.2011)

Kdyby nebyli Leningrad Cowboys nejhorší rock'n'rollová kapela na světě, nikdy bych je neposluchal. Film je trochu slabší než Amerika a forů je míň, ale zase stojí za to - ta scéna s hraním Bingo mezi důchodci prostě neměla chybu:-) Drink Tequila! P.S. Taky jsem četl Marxův kapitál na nádraží v Lipsku, ale v McDonaldu, který tam mezitím vyrostl.(3.9.2014)