Rich Little Bitch

všechny plakáty
Krátkometrážní / Hudební
Finsko, 1987, 6 min

Radko

Čiernobiele filmy, rock´n´roll a zafajčené bary navždy ostanú zdrojom hudobnej, osobnej i kinematografickej radosti! ()

Iggy

Videoklip k písni Rich Little Bitch finské rockové skupiny Melrose, který se skupinou natočil Aki Kaurismäki během natáčení filmu Hamlet Goes Business, kde Melrose s touhle písní taky uvidíte. ()

corpsy

Akýsi kinematografický klon Billy Idola sa pokúša o našu priazeň. A myslím, že mu to celkom ide. Ach, Aki, ty vieš. Už som to zistil. ()

Toj

Na tuhle písničku jsem v rámci Akiho retrospektivy narážel tak často, že se pro mě stala takovou hymnou jeho tvorby... Spíš než Leningradští kovbojové. Zároveň je klip krásně typický pro režiséra. Hudební vystoupení v hnusném pajzlu, hrdina zničený na baru, přichází dvě postavy... Moc pěkné ()

LeoH

Poctivá psychobilly pecka, přímočaře nasnímaný „koncertní“ klípek s důrazem na zachování energie. Chutná žánrovka. ()

Sfinkter

Pokud už akceptujeme, že se na databázi objevují klipy, patří tento k těm úplně obyčejným. Pokud bych hodnotil pouze hudbu a energii kapely, tak minimálně čtyři hvězdy. ()

Kosmik 1

Podle některých by tu klipy být neměly, ale stejně jsou mezi prvními, co klipy hodnotí a komentujou. Mě to nevadí. Když tu může být anime, TV pořady a další prkotiny, tak proč ne hudební videoklipy? Peace :) ()