Rich Little Bitch (hudební videoklip)

• Finsko

Melrose: Rich Little Bitch

Krátkometrážní / Hudební

Finsko, 1987, 6 min

Aki Kaurismäki

Timo Salminen

Mika Tuokkola

Komentáře uživatelů k hudebnímu videoklipu (8)

Čiernobiele filmy, rock´n´roll a zafajčené bary navždy ostanú zdrojom hudobnej, osobnej i kinematografickej radosti!(7.11.2014)

• Caelos

Já nevím, klipy by tu být neměly...(31.7.2011)

Videoklip k písni Rich Little Bitch finské rockové skupiny Melrose, který se skupinou natočil Aki Kaurismäki během natáčení filmu Hamlet Goes Business, kde Melrose s touhle písní taky uvidíte.(10.5.2009)

Na tuhle písničku jsem v rámci Akiho retrospektivy narážel tak často, že se pro mě stala takovou hymnou jeho tvorby... Spíš než Leningradští kovbojové. Zároveň je klip krásně typický pro režiséra. Hudební vystoupení v hnusném pajzlu, hrdina zničený na baru, přichází dvě postavy... Moc pěkné(14.8.2011)

• Sfinkter

Pokud už akceptujeme, že se na databázi objevují klipy, patří tento k těm úplně obyčejným. Pokud bych hodnotil pouze hudbu a energii kapely, tak minimálně čtyři hvězdy.(30.7.2011)

Podle některých by tu klipy být neměly, ale stejně jsou mezi prvními, co klipy hodnotí a komentujou. Mě to nevadí. Když tu může být anime, TV pořady a další prkotiny, tak proč ne hudební videoklipy? Peace :)(28.1.2014)

Poctivá psychobilly pecka, přímočaře nasnímaný „koncertní“ klípek s důrazem na zachování energie. Chutná žánrovka.(23.7.2011)

[Letní filmová škola 2011, Uherské Hradiště] K videniu na YouTube(23.7.2011)