Chelsea (Erika Christensen) je slavná zpěvačka, která se vrací letadlem domů, to nezvládne průlet silnou bouří a zřítí se někde v divočině. Když se Chelsea probudí, je připoutána s poraněnou nohou v chatě k posteli, kdesi v lesích. Jejím věznitelem je Evelyn (Bethany Lauren James), další přeživší leteckého neštěstí. Ta tvrdí, že pouta jsou jen opatření, aby si ještě více neublížila. Jak se však brzy ukáže, Evelyn je Chelsea již několik let posedlá a ani po uzdravení ji nemá v plánu propustit. Ačkoli Chelsea nemůže chodit, musí přijít na způsob, jak z tohoto vězení uniknout, protože jí začíná docházet, že jí brzy půjde o život. (Hernycztek)

Hernycztek

Neskutečně tupý film, který nepobral ani špetku logiky. Téměř žádné seznámení s postavami a dějem, takže nemáte ponětí, co od toho očekávat. Jeden z ,,highlightů" měl být pád letadla, jenže světe div se, oni tam neukáží ani trosky po pádu, natož nějakou situaci z vnitřku paluby. Zbytek děje se odehrává v jedné místnosti, se dvěma ženami, které moc hereckého umu nepobraly. Naprosto nudné dialogy a hlavní postavy, bez větší snahy zaujmout diváka. Nedojde absolutně na nic, co by se dalo vyzdvihnout. Jasně.. očekávat nějaké gore bylo troufalé, ale že se to nesnaží ani o psychický nátlak na oběť, to už neodpustím. Nelogičnosti bijí do očí v každé druhé scéně, nemluvě o tom, že Chelsea měla možnost svou věznitelku několikrát přemoct a ukončit tak moje trápení, které trvalo celou hodinu a půl. Kdyby to bylo o půl hodiny kratší, se svižnějším tempem, mohlo to dopadnout lépe. V součtu se tomu nedá říkat ani thriller a nejsmutnější na tom je, že to mělo potenciál na krásný průměr, kdyby to celé nezabil scénář. ()