Týpci a zbraně

(neoficiální název)

Vojnoví psi

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2016, 114 min

// Překvapení roku? I takový pocit jsem si z kina odnášel, kdy mi Phillips konstantně šel proti očekáváním, vše podával ve správné míře, zápletkou bavil a neurážel, k tomu přidávám neoriginální, ale padnoucí písničkový soundtrack, božskou Anu de Armas, parádní ústřední duo a skvělý vizuál no a máme tu duchovního nástupce nejen Obchodníka se smrtí, ale zároveň i Vlka z Wall Street. Jasně, ve finále je to o kus horší, jak oba filmy, nicméně pokud tohle jsou ty filmy, ze kterých si Phillips bral (jakože jsou), pak pořád ku*va dobrý! 8/10(10.9.2016)

Celkem poveden pro zasmání , ono to tak prostě bývá když začínáte s malým soustem a chcete víc a víc nakonec nemáte nic.(30.11.2016)

No takto, War Dogs je úplne iný film, než od sa od neho čaká (čakalo). To však nie vôbec na škodu. Zatiaľ čo trailer navnaďuje na akčnú komédiu, v skutočnosti ide skôr o drámu mapujúcu ako inak cestu, ktorú absolvoval aj taký Bilbo (teda tam (rozumej hore) a späť). Veľmi dobre vygradovaný film so skvelým soundtrackom a ako vždy perfektným Hillom. Jeho výkon bol veľmi zrovnateľný s Joe Pescim, keď hrával egomaniackých mafiánov. Todd Philips skúsil trošku iný žáner a vyšlo mu to. Dúfam, že taký zárez si ešte zopakuje.(24.8.2016)

Dárek od Todda Phillipse všem, kteří před premiérou tvrdili, že tahle pubertální softverze Vlka z Wall Street se zbraněma namísto akcií nikdy nemůže fungovat. Napůl drama a napůl praštěná komedie s parádním písničkovým soundtrackem.(22.11.2016)

Není to vážné, není to ani moc legrační, není to nespoutaná jízda ani přehlídka geniálních hereckých výkonů, není to ale ani ostuda, nuda nebo trapárna. Je to hrozně zvláštní film, protože se mi docela líbíl, bavilo mě se na něj koukat, nepůsobí nijak lacině nebo nudně, ale znova bych ho už vidět nechtěl. Hill i Teller tomu ale vládnou, Cooper mi přišel divnej, nejspíš kvůli jeho charakteru. Pohodovka na nedělní večer. 3*(18.4.2017)

• - Jonah Hill i Efraim Diveroli mají narozeniny ve stejný den - 20. prosince. Ve stejný den má narozeniny také režisér Todd Phillips. (Hal_Moore)

• - Scény z Albánie byly natočeny v Rumunsku. Bashkimova žena (Liliana Cristina Circei) ve skutečnosti mluví rumunsky. (L_O_U_S)

• - Pri rozhovore v Miami na pláži v pozadí pri pohľade na Efraima Diveroliho (Jonah Hill) dvojica muž - žena odchádza. Pri opätovnej odpovedi Davida Packouza (Miles Teller) je tento pár na druhej strane a prichádza. (speedy7929)