Alien Code

• Kanada The Men

Alex (Kyle Gallner) sa vracia domov, kde nečakane nájde na podlahe mŕtve telo. Po prekonaní obáv telo ležiace na bruchu obráti, aby s hrôzou zistil, že je to on sám. Spolu s týmto objavom nájde poznámku s odkazom „sleduj ma“ a USB kľúč obsahujúci nahranú správu. Po jej rozlúštení sa odrazu ocitne v prenasledovaní vládnymi agentmi, ale aj bytosťami z iného sveta... (Arsenal83)

Arsenal83

Výborný začiatok idúci do tajomna. Keď doma nájdete mŕtvolu a uzriete v nej samého seba, viete, že ide o deň blbec. A odrazu došli nápady aj peniaze a z obežnej dráhy spadli ksichty deformovanejšie než politické chrbtice, pričom dej dáva priestor na nejaké fantázie o viacdimenzionálnosti, ale celkovo to vyznieva veľmi amatérsky a koniec slabučký. Taký vývar z Mužov v čiernom, ktorým obleky osrali holuby a okuliare zobrali korčokovci. ()

Mamlas odpad!

Nudná a laciná komorní studiová konverzačka s přehršlí žvatlání o pitomostech, která asi uspokojí jen skalní fandy Gallnera, což já nejsem. ⬇️ 6% ()

pornogrind

Narovinu říkám, že do filmu jsem šel víceméně jen kvůli Kyle Gallnerovi. Tenhle herec a jeho výkony mě fakt baví a nezklamal ani tady ikdyž samozřejmě už jsem s ním viděl i lepší filmy. Alien Code je Sci-Fi thrillerem s nádechem mysteriózna. Není to špatný ale milovníci akce asi zapláčou. Je to hodně ukecaný a je potřeba filmu věnovat pozornost a trošku zapojit mozkový závity. Zkrátka a dobře není to takovej ten film u kterýho můžete dát mozku voraz. Díru do světa filmu tenhle snímek určitě neudělá a myslím si, že většině diváků to spíš nesedne. Mě to však problém nedělalo a film mě nenudil. 3hvězdy ()