poster

Hello, Dolly!

 • anglický

  Hello, Dolly!

 • slovenský

  Hello, Dolly!

Romantický / Komedie / Muzikál

USA, 1969, 146 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slarque
  ****

  Připomínka starých časů, která už je retro na druhou. Příběh čtveřice párů pod taktovkou jedné pletichářky je základem pro romantickou komedii, gymnastická taneční čísla a hlavně výbornou hudbu! P.S.: Dabing muzikálů je nesmyslná křeč, proč se o něco takového vůbec někdo snaží? :((19.4.2014)

 • Katullka
  ****

  Totálně stornovaná Barbra tančící mezi stovkami lidí?' Bodne. Dlouho jsem neviděla tak napráskaný velkofilm. Ke všemu muzikál. Ke všemu se mi líbil! /// Krrr! 70mm fest Krnov 2013(14.4.2013)

 • nascendi
  **

  Môj vzťah k muzikálom je ambivalentný. Nepatrím k ich obdivovateľom, ale ich ani a priori neodmietam. Dva z nich (Vlasy a West Side Story) mám v prvej desiatke, ďalšie dva v Top 100. Bohužiaľ Hello, Dolly! sa mi nepáčil až do takej miery, že som ho nedopozeral. Z môjho hľadiska to bol muzikál postavený na tradične chatrnom deji, choreografii, ktorá ma neoslovuje, na hereckej dvojici, ktorú neznášam a jedinej zapamätateľnej piesni. Preto hodnotenie, ktorým sa odlišujem nielen od hodnotení mojich obľúbencov, ale aj od hodnotení väčšiny užívateľov.(21.7.2010)

 • xxmartinxx
  ***

  Tenhle muzikál s opětovnými zhlédnutími ztrácí sílu, ale pořád jsem za něj rád. Taková ta bezstarostná a pohodová atmosféra, jakou má Zpívání v dešti a toto, se totiž v jiném žánru jiné doby nenacházejí. 3 a 1/2 hvězdy.(28.7.2010)

 • Brouk
  ****

  5000 komparsistů, 2000 sekvencí a 500 živých koní !!! Tak nějak zněla upoutávka v době "rudých bratrů" na tenhle hudební film ... Tenkrát bylo slovo muzikál asi hanlivého nebo kapitalistického výrazu.... Jo, je to muzikálová klasika, co víc na to říct...(5.3.2005)

 • - V roce 1977 byl v Los Angeles brutálně zavražděn Danny Lockin, který si ve filmu zahrál Barnabyho. (Terva)

 • - V době, kdy se VALL-I (2008) promítal v kinech a tento robot přiznal nadšení muzikálem "Hello Dolly!", stoupl prodej i půjčování DVD zmíněného filmu natolik, že za třetí čtvrtletí roku 2008 vydělal snímek několikanásobně více než za posledních deset let. (Zdroj: Cinema) (Terva)

 • - Pro film byla použita většina písní z broadwayské inscenace. Speciálně pro Barbru Streisand byla složena píseň "Just Leave Everything to Me". (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace