Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Filmů o záměně typově opačných dvojníků je tolik, že každej číňan by měl pro sebe jeden film. První část se mně příliš nelíbila, cítil jsem z toho rádoby humor za každou cenu, hlavně postava Kuby Koháka mě srala a to i přesto, že Jakub mě je jinak velmi sympatickej, až teda na tu Spartu. Mimochodem tím stoupajícím trendem umistovat spartaňský šály a vlajky do každýho českýho filmu, začíná bejt Sparta vlezlejší a otravnější než reklama na csfd. V momentě kdy ve filmu nastane "sokolí prohoz" film začíná působit odlehčeně, zápletka začne být zajímavá, Ondra v obouch rolích působí sympaticky a film jako celek si svižně a zábavně dokráčí do finále. Samozřejmě jsou tam nějaký detaily, které člověka trknou..auto z Bratislavy, asi těžko bude mít spz Prahy, utěk před policí působil spíš divadelně než filmově, ale to jsou drobnosti, jiný zase potěšili, třeba Jarda na prezidentském místě ve škole.(27.3.2016)

 • netahlo
  odpad!

  Tusil jsem, ze to asi nebude kandidat na Cenu Akademie, ale realita predcila moje veskera ocekavani.(21.10.2016)

 • ivishka
  ****

  Představte si, kdybyste se v podobné situaci ocitli. Rozhodně by to nebylo nic příjemného ani pro jednoho z dvojníků. Svou velkou show zde rozbalí perfektní Ondřej Sokol a zdárně mu sekunduje třeba Jitka Schneiderová, Jakub Kohák či Miroslav Etzler (ač zrovna posledního zmíněného jsem neměla příliš v lásce, ale v tomto filmu mi tolik nevadil, tak se to dá považovat za velký úspěch) - a spousta dalších. Jedna z nejzábavnějších věcí mi přišel portrét Jardy Jágra místo prezidenta či arystokrat (psáno schválně špatně jako ve filmu). Tento snímek bych si klidně s chutí pustila znovu a znovu pro pobavení a myslím, že bych se ani jednou nenudila.(2.4.2016)

 • Johnny.ARN
  ***

  Až prekvapujúco príjemná česká komédia. Dejovo zložito-jednoduchá, herecky dobre obsadená, dobre zahraná, v solídnom tempe len s občasnými výpadkami, trefnými fórkami ktoré nie sú prízemné a vedia pobaviť a Jágrom ako prezidentom. Sokol v dvojúlohe obstál, ale len preto, že obidve postavy mu boli napísané na telo a veľmi z nich nemohol vybočiť. Nečakajte ale nič prevratné, proste lepšia česká komédia poslednej doby, ktorá si skutočne stojím za svojí žánrom. Príjemné 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník )(26.3.2016)

 • dawe787
  ****

  Moc příjemná odlehčená komedie. Sokol fakt bavil.(19.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace