Pozerateľná záležitosť, kde scenáru chýbalo troška viac vtipu.(12.11.2016)

Kino Svět Lišov - O ou, trochu lituji peněz za kino. Jelikož pan Sokol se celkem snažil to utáhnout, ale přece jen to není herec prvotřídní kvality, takže to sklouzlo k průměrné komedii. Ta ovšem na poli 100 minut nebavila tak moc a ten rádoby gangsterský styl mi nevoněl. Zejména pan Nárožný mě celkem iritoval a považuji ho, ač to nerad říkám, jelikož jinak ho mám za dobrého herce, za nejslabší článek celého filmu. Ty jeho výlevy a vřavy dost zaváněly přehráváním. No, nakonec si říkám, že jsem si zpestřil jeden březnový den a podpořil jsem útulné kino na malém, leč pěkném, jihočeském městě. 60% (with J.)(28.3.2016)

• LadyPupu

Promarněný potenciál ve stokrát omleté zápletce týkající se záměny. Film, u kterého si vlastně už ani nepamatuju, jestli jsem to včera (!!!) vůbec dokoukala.(23.10.2016)

Podíval jsem se na to jen z nudy a ono jí to zahnalo. Sokol je na naše poměry skvělý herec a rád se na něj podívám. Od příběhu a scénáře toho sice nemůžete moc čekat, ale od filmu tohoto typu to člověk ani neočekává. ( 14.11.16/MAC )(16.11.2016)

• zahadum

Kto nám povie niečo o Čapek ?(22.10.2016)

• - Na obrazu prezidenta ve třídě je Jaromír Jágr vyfocen stejně jako prezident Miloš Zeman. (mazuka)

• - Natáčelo se v Praze, Litoměřicích a ve Slaném. (Terva)

• - V Litoměřicích se natáčelo v ulici Eliášova (sídlo policie), Mírové náměstí, ulice osvobození (trafika), Dům Kultury - Shaker Bar (vyzvednutí dcery) a ulice Dykova (dům Prospalových). Sídlo policie je v ulici Eliášova v Litoměřicích, kde sídlí skutečné velitelství policie pro okres Litoměřicko. (mazuka)