Filmov o zámene dvojníkov poznáme nespočet a práve tu prítomný film nie je z tých, na ktorých sa bude príliš dlho spomínať, či hláškovať. Komédia má viacmenej silový humor a aj keď nenudí a má tempo, márne hľadám v mysli okamžiky ktoré boli humorne a vtipom trefou do čierneho. Šedo-sivý priemer.(20.10.2016)

• zahadum

Kto nám povie niečo o Čapek ?(22.10.2016)

Není to ani mastné, ani slané, ale je to celkem průměrná komedie, která jen ukazuje, že už nemáme na příběhy moc dobré nápady, tohle je hodně klišovité, ale smyl humoru pořád ještě máme a v tomhle filmu je rozhodně čemu se zasmát. Koháka je někdy trochu moc, ale tady je jeho debil celkem v pohodě.(30.11.2016)

Pozerateľná záležitosť, kde scenáru chýbalo troška viac vtipu.(12.11.2016)

Tak jsem to právě dojel. No, výživově je to na úrovni Probudím se včera a tak. Primácká produkce je prostě znát. Místy je to laciné jak rolexky od rákosky, ale umí to i pobavit a Nárožný se Sokolem to táhnou. Jinak nevím, jestli se poslední dobou viděla v zrcadle Síma Krainová, ale tohle není ta kráska, kterou jsem znal. Její bledý, propadlý obličej mě bude ještě nějakou dobu strašit ve snech.(19.11.2016)