• zahadum

Kto nám povie niečo o Čapek ?(22.10.2016)

Lepší než jsem čekal, dobrá odpočinková komedie, kde se člověk zasměje. Je to tak na 3,5, český filmy tu jsou hodně podhodnocovány, takže to zaokrouhlíme na 4 :)(8.10.2016)

Není to ani mastné, ani slané, ale je to celkem průměrná komedie, která jen ukazuje, že už nemáme na příběhy moc dobré nápady, tohle je hodně klišovité, ale smyl humoru pořád ještě máme a v tomhle filmu je rozhodně čemu se zasmát. Koháka je někdy trochu moc, ale tady je jeho debil celkem v pohodě.(30.11.2016)

Filmů o záměně typově opačných dvojníků je tolik, že každej číňan by měl pro sebe jeden film. První část se mně příliš nelíbila, cítil jsem z toho rádoby humor za každou cenu, hlavně postava Kuby Koháka mě srala a to i přesto, že Jakub mě je jinak velmi sympatickej, až teda na tu Spartu. Mimochodem tím stoupajícím trendem umistovat spartaňský šály a vlajky do každýho českýho filmu, začíná bejt Sparta vlezlejší a otravnější než reklama na csfd. V momentě kdy ve filmu nastane "sokolí prohoz" film začíná působit odlehčeně, zápletka začne být zajímavá, Ondra v obouch rolích působí sympaticky a film jako celek si svižně a zábavně dokráčí do finále. Samozřejmě jsou tam nějaký detaily, které člověka trknou..auto z Bratislavy, asi těžko bude mít spz Prahy, utěk před policí působil spíš divadelně než filmově, ale to jsou drobnosti, jiný zase potěšili, třeba Jarda na prezidentském místě ve škole.(27.3.2016)

Ondřej Sokol na mňa pôsobí ako magnet. Priťahuje moju pozornosť každým kúskom svojho chlípneho tela. Nemusí ani hrať. Stačí mi vidieť jeho pohľad a som namäkko.. Naviac ho tu máme dabl a ešte k tomu ako učiteľa.. Som divná, ale on je divnejší, spolu s jeho divnými filmami, ktoré sa mi tak páčia. Jediným negatívom bol Kohák, ktorého mohli strelit medzi oči a bolo by to lepšie...(13.1.2017)

• - Josef Melichar má ve svém bytě všude šály AC Sparty Praha, jelikož jeho představitel Jakub Kohák je její velký fanoušek. (mazuka)

• - Na obrazu prezidenta ve třídě je Jaromír Jágr vyfocen stejně jako prezident Miloš Zeman. (mazuka)

• - V Litoměřicích se natáčelo v ulici Eliášova (sídlo policie), Mírové náměstí, ulice osvobození (trafika), Dům Kultury - Shaker Bar (vyzvednutí dcery) a ulice Dykova (dům Prospalových). Sídlo policie je v ulici Eliášova v Litoměřicích, kde sídlí skutečné velitelství policie pro okres Litoměřicko. (mazuka)