Nastala chyba při přehrávání videa.
 • péééca67
  ****

  Podle mého názoru kvalitní odlehčená komedie. 1* přidaná za to, jak to tady všichni shodili... :D. PS: Nárožný se do své role moc nehodil.(16.4.2016)

 • naprstecek
  *****

  SUPER ČESKÁ KOMEDIE,MOC JSEM SE NASMÁLA.DĚKUJI(19.6.2016)

 • Ony
  ***

  Čekala jsem prostoduchý humor a hodně sokolporna a přesně to jsem také dostala.(16.3.2016)

 • Marsik
  ***

  Kino Svět Lišov - O ou, trochu lituji peněz za kino. Jelikož pan Sokol se celkem snažil to utáhnout, ale přece jen to není herec prvotřídní kvality, takže to sklouzlo k průměrné komedii. Ta ovšem na poli 100 minut nebavila tak moc a ten rádoby gangsterský styl mi nevoněl. Zejména pan Nárožný mě celkem iritoval a považuji ho, ač to nerad říkám, jelikož jinak ho mám za dobrého herce, za nejslabší článek celého filmu. Ty jeho výlevy a vřavy dost zaváněly přehráváním. No, nakonec si říkám, že jsem si zpestřil jeden březnový den a podpořil jsem útulné kino na malém, leč pěkném, jihočeském městě. 60% (with J.)(28.3.2016)

 • Beznoh
  ****

  Vůbec to nebylo špatné. Je to sice hodně odlehčená komedie, ale to se od toho taky dá přesně čekat. Ale v rámci žánru jsem se bavil dobře a aspoň to nebylo prošpekované rekalamami a produkt placementy, jak se poslední dobou stává ve většině "parádních" českých filmů. Klidně říkám, že jsem se dobře pobavil a ty vaše nádherné odpady si to fakt nezaslouží.(19.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace