Nenasytná Tiffany

Andy Fehu

Andy Fehu

Jakub Ševčík

Michal Böhm

Reflexe sociální současnosti a života společenské spodiny na maloměstě a zároveň důvtipná satyra na čecháčkovství, zabalená do béčkové hororové komedie o masožravé díře v zemi... Nenasytná Tiffany je multižánrovým mixem, jehož všechny složky jsou v dokonalé proporční souhře – děs, napětí, humor i společensko-sociální kritika jsou přítomny ve správných poměrech a fungují pospolu nade všechna očekávání. Mouchy by se sice našly, nicméně i tak jde o snímek nesmírně zdařilý, na němž je potřeba ocenit především to, že se vůbec někdo odvážil adaptovat do českého prostředí skutečně netradiční filmařské a žánrové prvky, povedlo se mu to, a vznikl film, který nejenže baví, ale i má co říct. Opravdu velké a příjemné překvapení. Delší recenze ZDE.(22.11.2015)

Je to velmi dobře natočený levný horor, je v něm dost humoru, aby byl zábavný, a přitom je celé prostředí ve filmové zkratce vykresleno plastičtěji než ve většině vážně myšlených dramat. Andy Fehu zřejmě měl všechno velmi dobře promyšlené a ani realizaci se v kategorii „za pár šupů“ nedá moc vytknout. Leoš Noha byl ideální volbou pro hlavní roli a já ze sympatií k vydařenému domácímu žánrovému filmu přimhouřím oko (70%).(24.8.2016)

Rum místo krve! Film, jehož natáčení by se určitě chtěl zúčastnit každý druhý Čech, kdyby o něm v době jeho vzniku věděl, aneb už nikdy o nikom neřeknu že je buran, aniž bych si předtím nevzpomněl na Pepu. Vskutku moc srandovní sociální horor!(24.11.2016)

Nejlepší český film za hodně dlouhou dobu.(28.7.2015)

Pro Andyho mám slabost. Jeho celovečerní debut tento můj vnitřní pocit jenom prohloubil. Výborná práce!(29.10.2015)

• - Film, který sleduje Pepa (Leoš Noha), který z něho zřejmě odkoukal vrhací techniku, je V zajetí kanibalů (1988). (Chřástal)

• - Natáčelo se v obci Horní Jiřetín a u nedalekého zámku Jezeří na Mostecku. (Lajty)