Nenasytná Tiffany

Andy Fehu

Andy Fehu

Jakub Ševčík

Michal Böhm

Překvapivě né úplně špatný český horor, ale dalo by se říci, že je docela ucházející. Chamtivost je sviňucha a tady je to dobře ukázáno. Částečně mě i film trochu pobavil, ale přeci jen má k hororu blíže.(29.10.2015)

Vizuál je amatérský, ale Leoš Noha je pán a vaši pozornost si získá ať chcete, nebo ne. Děj není vůbec špatný a líbila se mi taková ta přirozená somráckost. Prostě to těm hercům věříte. Jedinné co mi drhlo bylo, že ta díra byla vždycky znova zakopaná a zarostlá.(17.9.2016)

Tleskám. Konečně novodobý český horor, který není trapný, funguje a může obstát i mimo české publikum. Leoš Noha je výborný a ten sociální přesah místy fakt vtipnej. Myslel jsem si, že se toho ani nedočkám, díky Andy Fehu. 3,5*(29.10.2015)

• pornogrind

Tiffany se možná zasytila, ale já zůstal stále hladovej a toužící po nějakým obstojným českým filmu. No tenhle to rozhodně není. Tvorbu Andyho Fehu neznám,ale jak jsem tak koukal tak pár kraťasů má už za sebou. Rozhodně se jich měl držet, protože ukočírovat celej film rozhodně nezvládl. Pro mě to bylo opravdu dlouhých 80 minut, který mě vůbec o nic neobohatily. Celý to na mě působí hodně amatérsky, neoriginálně a celkovej vizuál není taky moc povedenej. Nebýt Leoše Nohy a šteku Petra Čtvrtníčka,šel bych z hodnocením ještě níž. Protože jediný co se na tomhle 'filmu' povedlo bylo pár dobrejch hlášek a zachycení české povahy. Jinak 80 minut těžké nudy. Slabší 2 hvězdy.(1.11.2015)

Nenasytná Tiffany možná není úplně divácky vstřícná, ale je to sebevědomý debut, který ví, co a jak chce říct a taky to udělá. Sice úsporně, ale naprosto přesvědčivě a bez výkyvů. Nevím, co bych měl filmu vyčítat. Protože prostě jde o hororovou indie, která je v rámci svého žánru naprosto světově vyhovující. Nevtíravý humor, malinko gore, found-footage prvky a zcela uvěřitelná sociální vrstva, která je pravdivější než u většiny domácích psychologických dramat. Dobrá práce, chceme druhý film a více Čtvrtníčka na plátnech.(3.8.2015)