poster

Nenasytná Tiffany

 • anglický

  The Greedy Tiffany

  (festivalový název)

Komedie / Horor / Sci-Fi

Česko, 2015, 80 min

Režie:

Andy Fehu

Scénář:

Andy Fehu

Kamera:

Jakub Ševčík
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  ****

  Zpočátku jsem měl obavy z FF, ty se naštěstí rychle rozplynuly. Nakonec jsem byl spokojen, jelikož takovou Tiffany...hm, mám rád. Nechci prozrazovat, i když člověk vytuší poměrně záhy, co se pod jménem Tiffany skrývá. A já jí tleskám. Normálně bych dal 3*, ale za pěkný konec přihodím ještě jednu. A samozřejmě průpovídky z naší každodennosti - ,,Jak je něco davový, tak to stojí za prd." Ale Tiffany za to stojí. K vidění na STREAMU do zítra (31.10.) v rámci Halloweenu společně s Ghoulem.(30.10.2015)

 • Rob Roy
  ****

  Zjevení. To, co často nefunguje u velkých profesionálních amerických produkcí- spojení děsu a humoru - se tady povedlo funkčně skloubit za minimální peníze. V českém filmu! Konečně. Fehu je borec a Leoš Noha taky. Všichni do kina.(1.8.2015)

 • juta
  ***

  Překvapivě né úplně špatný český horor, ale dalo by se říci, že je docela ucházející. Chamtivost je sviňucha a tady je to dobře ukázáno. Částečně mě i film trochu pobavil, ale přeci jen má k hororu blíže.(29.10.2015)

 • Filmmaniak
  ****

  Reflexe sociální současnosti a života společenské spodiny na maloměstě a zároveň důvtipná satyra na čecháčkovství, zabalená do béčkové hororové komedie o masožravé díře v zemi... Nenasytná Tiffany je multižánrovým mixem, jehož všechny složky jsou v dokonalé proporční souhře – děs, napětí, humor i společensko-sociální kritika jsou přítomny ve správných poměrech a fungují pospolu nade všechna očekávání. Mouchy by se sice našly, nicméně i tak jde o snímek nesmírně zdařilý, na němž je potřeba ocenit především to, že se vůbec někdo odvážil adaptovat do českého prostředí skutečně netradiční filmařské a žánrové prvky, povedlo se mu to, a vznikl film, který nejenže baví, ale i má co říct. Opravdu velké a příjemné překvapení. Delší recenze ZDE.(22.11.2015)

 • hirnlego
  **

  Nenasytná nuda.(3.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace