poster

RoboCop 2

 • USA

  RoboCop 2

 • Slovensko

  RoboCop 2

Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi

USA, 1990, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Isherwood
  **

  Typická ‚dvojka‘ 90-tých let, kdy muselo být všechno větší, velkolepější a nabubřelejší. Jenomže děj nic neřeší, jednotlivé motivy, jinak velmi slibně rozehrané, posílá po chvilce bručet do kouta, aby se sunul dál až k tragickému finále s robotem na drogách. Akční scény jsou fajn, ale všechno ostatní působí dojmem nedokončeného díla podle slibného náčrtu. Nevím, jestli Kershner s Millerovým námětem vymrdal úmyslně, nebo to dostal pod ruky už takhle děravé, každopádně od spolupráce těch dvou bych čekal mnohem lepší výsledek.(20.9.2008)

 • LiVentura
  ****

  ..již trochu se opakující vtip, ale pořád na velmi dobré úrovni....interesantní dílko nad jehož krutou pravdivostí kroutím hlavou....:-)) Opakující se idiocita lidí, kteří si pořád musí dokazovat své nadřazení druhým tím, že sestrojí brutální ničící stroj. A takovým to většinou i projde, jako např.zde v imag.světě spol.OCP .(16.7.2008)

 • Derek
  **

  absolútne sklamanie. toto pokračovanie je plné zbytočného násilia, vytratil sa ironický humor typický pre verhoevena a celý film stojí za starú belu.(11.3.2004)

 • HellFire
  **

  Pro mě je Robocop jen poněkud neohrabaný policista v brnění. Největší sranda je, že ho nikdo nedokáže trefit na jediné zranitelné místo (rozuměj ústa) a taktéž dokáže vylést nepopálen z hořícího auta. Závěr je takovým slabým toho, co předvede Iron Man.(28.2.2009)

 • jonyyy
  ***

  Dneska jsou na drogách závislí už i roboti. 55%(11.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace