RoboCop 2

Robocop 2

Akční / Krimi / Thriller / Sci-Fi

USA, 1990, 110 min

• Marek1991

Tento druhý diel mi prišiel rovnako zaujímavý alebo vlastne, ak chcete nezaujímavý ako prvý diel. Najmä vďaka koncu okolo správania ľudí z korporácie si to u mňa aspoň tú hviezdu získalo, inak je to ďalšia brutálna zlátanina.(3.2.2013)

• MartinezZ

Ukázkový příklad pokračování, jež nemělo nikdy vznikat. Jiný režisér, jiný scénárista a ještě větší přeplácaná pitomá slátanina.(12.1.2014)

• Jillen

Robocopa nemusím...ani první díl, ale ten rozhodně nebyl tak strašný jako tohle. Kershner je případ režiséra, který je chvilku nahoře a pak spadne. No po tomhle nevím jak by dopadla EIII Hvězdných válek pustit k tomu jeho...asi se fakt někde praštil.Dávám 0%(13.3.2006)

• Kaka

Méně krve, více kulek, zamotanější děj, více postav, brutálně přeplacané a minimálně o dvě třídy horší oproti jedničce. Film který klasicky spadá do dvojkového syndromu. Všeho více je ve finálě akorát méně. Verhoeven věděl proč dát ruce pryč. Kershner si udělal akorát ostudu. Dva puntíky za našláplou akci a některé technicky zdatné sekvence.(9.5.2009)

Béčko jak vyšitý, ale já se nenudil.(17.2.2014)

• - Nový příkaz RoboCopa č. 262 zněl: „Vyhnout se setkání s Orionem.“ Orion Pictures byla společnost zajišťující distribuci RoboCopa 2. (HellFire)

• - Šanci k napsání scénáře k filmu dostal Alan Moore, ale odmítl. (HellFire)

• - Melódia, ktorú hrá na husliach artista Spider Baby Stalirski, je z pesničky "Born To Be Wild" od skupiny Steppenwolf. (Lukoh)