Elixír a Halíbela (TV film)

Komedie / Rodinný

Česko, 2001, 57 min

Houby s octem. Na kyselo! Ne, že by ty vtípky byly třeskutě originální, ale to neznamená, že se člověk nesměje, nebo aspoň neusmívá. Čarodějka, která si sem tam jde trošku slopnout, aby nikdo nevěděl a její synek, který snad chodil do skauta (i když vzhledem k roku narození spíš do pionýra). Po králi Hyacintovi se v princi Upolínovi do pohádek dostala další květina.(29.10.2010)

Hravá a roztomilá (i když jen televizní) pohádka, jaké se dnes už moc netočí. Libuše Šafránková v titulní roli čarodějnice je jako vždy - půvabná :-)(29.7.2003)

Příjemná pohádka, které by prospělo méně dětinských "písniček". Při herecké sestavě, ve které se mi příčí snad jen princ "Alien" Brousek, by neměl být problém zachovat poutavost pro všechny věkové skupiny diváků a nepůsobilo by to tak lacině. (Andrea Elsnerová že je baculatá???)(9.1.2006)

když sem byl malým svištěm, vždy jsem se na ni rád podíval(14.10.2012)

• Webb

Jako nezdá se vám, že pohádka a automobil nejdou vůbec do sebe? A vůbec, pohádka působí moc novodobě a to se mi trochu příčí. Docela zklamání.(4.1.2009)