• Gemini
  ***

  Příjemná pohádka, které by prospělo méně dětinských "písniček". Při herecké sestavě, ve které se mi příčí snad jen princ "Alien" Brousek, by neměl být problém zachovat poutavost pro všechny věkové skupiny diváků a nepůsobilo by to tak lacině. (Andrea Elsnerová že je baculatá???)(9.1.2006)

 • ivishka
  odpad!

  Já teda uznávám, že Šafránková podobně jako třeba Abrhám nebo Naďa Konvalinková jsou snad v každém druhém českém filmu ale nevidím důvod točit takové hluboké science fiction... Herecké výkony mi zvedaly mandle a pokus o muzikál mě utvrdil v odpadu s velkým O.(1.1.2013)

 • Segrestor
  ****

  Moderní pohádka o tom, kterák dvě rozmazlené husy k rozumu a štěstí přišly. To vše pod taktovkou ne tak úplně zlé čarodějky a roztomilého čarodějného učně jménem Elixír. Možná tedy až na ta jména hlavních postav docela veselá televizní pohádka.(3.1.2013)

 • Webb
  *

  Jako nezdá se vám, že pohádka a automobil nejdou vůbec do sebe? A vůbec, pohádka působí moc novodobě a to se mi trochu příčí. Docela zklamání.(4.1.2009)

 • Radek99
  ***

  Pohádka v laciném televizním oblečku, ale mající svou vlastní pohádkovou duši a šmrnc... Houby s octem...na kyselo!(1.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace