• Rodriguez
  ***

  "Tady se tak přetápí, že se tu probouzejí i mouchy. Svině!" 55%(31.12.2013)

 • dobytek
  ***

  Ty absurdní situace z továrny na hajzly v časech zkomírajícího plánovanýho hospodářství jsou celkem zábavný. Zejména mě pobavil Jiří Kodet jako vysokej funkcionář, kterýmu všichni lezli do prdele a pak schůzování, kde se řešilo, jestli se bude brát jako pracovní úraz, když zaměstnanci v pracovní době souložili ve sprchách a opařila je horká voda. Horší je, že na tu hlavní dějovou linii jsou nalepený různý další epizodky a ty mi nějak moc vtipný nepřipadaly. Mam tim na mysli nejrůznější problémy dcer hlavní postavy (ty dvojčata navíc hrály fakt strašně), jakejsi mini-příběh rodičů hlavní postavy a našlo by se toho víc. Film je zbytečně dlouhej. Kdyby se z toho vyházely některý postavy a zkrátilo by se to tak o půl hodiny, určitě by byl výsledek lepší. Vážení přátelé, já dávám 3 hvězdy.(18.9.2011)

 • cariada
  *****

  Krásná pohodovka na ,kterou se nechá vždy podívat. P.Zedníček jako komediant a podnikavec za socialismu ,M.Lasica jeho bratr,které mu se nechce na vyšší post v práci.(10.1.2008)

 • WANDRWALL
  ***

  Kritika jisté doby, prostřednictvím sympaťáka, i to dnešnímu českému filmu schází. Tehdy se doufalo v zlepšení člověka, společnosti. Dnes už se tomu obecně nevěří, proto podobné filmy nevznikají. A co dnes točí Klein? Zábavu pro masové publikum. Tedy to, co tehdy kritizoval.(10.5.2011)

 • golfista
  ****

  "Jááá ti ho tam na šrou bu ju, jááá ti ho tam dám !" V posledních křečích škubajícím se socialismu vznikla tahle krásná komedie, na kterou se stály fronty. Ono to s tím škubáním ještě nebylo tak jistý :)(14.5.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace