Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek

Animovaný / Dobrodružný / Komedie

Belgie / Francie, 2016, 90 min

Ramin Djawadi
  • crozet

Můj první zážitek s 3D brýlemi - počkal jsem si opravdu jako znalec.. A když pominu zklamání z filmu, který z klasického dobrodružného příběhu pro kluky a holky zprostředkoval naprosté minimum (ve prospěch podivné výstavby příběhu, založené na terorizujících kočkách a taky banálních honiček a animačních efektů např. v korytě vodovodu), samotného, uznávám, že pro některé žánry jde o nesporný technologický přínos.(21.3.2016)

Po vizuální stránce nemám absolutně co vytknout. Opravdu skvělá animace. Je vidět, že se snaha o výpravu povedla. Na druhou stranu jsem cítila, že vázne příběh. Vypadalo to, že vytvořili film, akorát zapomněli na dějovou linku. Zvířátka mezi sebou vedla tak trochu nucené a plytké dialogy. Jako by je tvůrci vymýšleli za pochodu a neměli předem napsaný scénář. Napínavé a vtipné momenty tam sice byly, s potomkem jsme se i zasmáli, ale celkově to vnímám jako nekořeněné, nedopilované dílo. Určitě je to film vhodný pro malé děti, i když by se měly připravit na jednu smutnou chvilku. Já bych tomuto vylepila slabé tři hvězdy, můj doprovod by dal pět. Takže celkově za čtyři.(25.2.2016)

Spíše podprůměrný animák. Od začátku hodně velká nuda + nesnáším kočky a psa nechali umřít :-/ . Děti spokojené, takže by mi to mělo být asi jedno. Strach, že v kině usnu a budu chrápat byl velký..... Poslední dobou bída (Hodný dinosaurus, Snoopy, Mimoni). Snad Zootropolis a kniha džunglí zvedne náladu. Dávám pade hade. 50%(18.2.2016)

Milé a děti, pro které je tenhle film určený, se baví skvěle. Slyšel jsem, že je to infantilní. No samozřejmě! Padesát odstínů šedi je prostě jiný žánr. ;-) Ano, jednu spoilerovou vadu na kráse to má, ale ještě popřemýšlím, jestli za ni tu jednu hvězdičku ubrat.(20.2.2016)

• Marty7CZ

Další z řady rychlokvašek za pár peněz a hromadou neumětelství! Dcerka byla průměrně spokojená...VIDĚNO V KINĚ. 35%(28.2.2016)