Tobogan

Rodinný / Krimi

Československo, 1989, 70 min

Jednoduchý dětský příběh s kriminální zápletkou. Samozřejmě současné úchylné generace odkojené úchylnými sračkami a agresí to budou odsuzovat, protože dnešní americkou "kulturou" totálně zdegenerovaná společnost už nerozezná pěkný film a jsou na těch agresivních úchylárnách závislí.(22.5.2016)

• Martin741

Dementny film o parte deciek na sidlisku, ktore sa nudia a o jednom degesovi, co ich furt napomina. 30 %(3.2.2013)

• Big Bear

Vcelku příšerná věc. Já už tehdá, ještě když vládl doktor Husák, měl rád dětské filmy. A nejvíce ty kde nějaká partička osmiletejch hošíků chytla nějaké gengstry, samozřejmě za vydatné podpory žluto-bílých volh VB. Tady ale nedojde ani na ty soudruhy z SNB. Dětští herci jsou předabovaní, nesympatičtí a jediné co zaujme jsou záběry a průhledy do jednoho železo betonového sídliště, kde jak si sám pamatuji si o prázdinách ,,opuštěné děti'' hrály na rumištích kolem paneláků a když sprchlo, schovávali jsme se do betonových rour, které se vždy někde válely poblíž. Jak z jiného světa pak působí video a počítačové animace a závěrečné titulky... *(11.11.2014)

• Tommassi3

"Můj strejda taky jednou ukrad stěrače, protože je někdo ukrad jemu !! A není zloděj !!"(18.4.2014)

• Enšpígl

Dechberoucí nervák o partě harantů, co trávěj prázdniny na sídlišti a degenovi co je pořád napomíná.(14.1.2012)

• - Film se natáčel na největším sídlišti ve Zlíně, v částech jižních svahů. (JARDAHONDA)