poster

Tobogan

Rodinný / Krimi

Československo, 1989, 70 min

 • argenson
  *

  Trochu mi to přišlo jako propagační snímek národního podniku Výstavba sídlišť, jakože sídliště je super místo k žití a děcka tu můžou zažít bájo dobrodrůžo. Krom toho nikdy nepochopím, že lidem, co dělali tyhle filmy, nevadil ten otřesnej přízvuk dětí posbíranejch v gottwaldovských školách. A pak už je jedno, že je ten film úplně blbej. Naštěstí šel na veřejnost těsně po listopadu 89, kdy se do kina prakticky nechodilo.(4.6.2016)

 • Vikki
  ****

  Jednoduchý dětský příběh s kriminální zápletkou. Samozřejmě současné úchylné generace odkojené úchylnými sračkami a agresí to budou odsuzovat, protože dnešní americkou "kulturou" totálně zdegenerovaná společnost už nerozezná pěkný film a jsou na těch agresivních úchylárnách závislí.(22.5.2016)

 • Tommassi3
  **

  "Můj strejda taky jednou ukrad stěrače, protože je někdo ukrad jemu !! A není zloděj !!"(18.4.2014)

 • Rhed
  **

  Opět jeden snímek Made in Filmové Studio Gottwaldov, nositel Řádu práce. Uši rvoucí kombinace valašského přízvuku a obecné češtiny (pražštiny). Velmi nepravděpodobný mravokárce Šmídek - Vejtaha a parta kluků, užívajících veškerých technických vymožeností původem z nedalekého JZD AK Slušovice. PMDčkové hry jsou tím nejmenším. Povlovná hudba by Vadim Petrov.(21.1.2012)

 • Jonatthan
  *

  Znám hodně dětských filmů, které pobaví i po letech. Buď mají: A) zajímavý a napínavý děj, B) šikovné dětské neherce, nebo C) alespoň zabavného dospělého herce. Tento film nesplňuje ani jeden z těchto bodů a příšerně nudí...(8.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace