poster

Až tam nezbyl žádný (TV seriál)

 • Velká Británie

  And Then There Were None

Mysteriózní / Krimi / Drama

Velká Británie, 2015, 3x60 (2x90) min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ****

  BBC boduje. Už zase... Atmosferické, dramatické, a vôbec nie je podstatné, či je príbeh logicky úplne dotiahnutý... Miniséria natočená s citom pre detail a dobrými hereckými výkonmi....(31.7.2016)

 • necisty
  *****

  Opravdu skvostné dílo. Tak dlouho jsem čekal na zfilmovaní (ty staré se mi vyhnuly). Tajemné, až mi šel mráz po zádech, přestože jsem věděl, jak to dopadne.(15.9.2016)

 • evapetra
  ***

  Ještě po druhém dílu jsem uvažovala aspoň o čtyřech hvězdičkách, ale zbytečně natahovaný morbidní konec a na Agathu přehnané množství krve mě nakonec přimělo hodnotit průměrně.(13.4.2016)

 • slunicko2
  **

  Raději si přečtěte knížku. 1) Klasické detektivky nejsou mým oblíbeným žánrem ani v knižní podobě a tudíž ani ve filmové. Knížku jsem během dospívání četl. Pokud si vzpomínám, tak se mi docela líbila, když vezmu v potaz své výhrady k žánru. Nedalo mi to a do knížky jsem znovu nahlédl. Uviděl jsem přirozené hbitě odsýpající dialogy a pořád se něco zajímavého dělo. A to je přesně to, co ve filmu postrádám. Herci, pravda, snaživě třískají do gongu a vrhají po sobě zavilé pohledy, venku blesky stíhají blesky, mořské vlny narážejí na útesy a charismatuprostý film se klopýtavě vleče dál. Ve snaze vytvořit hrůzyplnou atmosféru stvořili tvůrci jenom kopu nudy._____ 2) 32letý Aidan Turner (hledač diamantů v Africe Filip Lombard) a 23letý Douglas Booth (bezohledný řidič Anthony Marston) tu jsou, aby potěšili mé zvrhlé oko, zatímco herci jako třeba 68letý Sam Neill (generál MacArthur) nebo 69letý Charles Dance (soudce Wargrave) uspokojí i můj herecký apetit._____ 3) Těm, co raději čtou, než se dívají na filmy, nabízím duchaplné zamyšlení Iva Fencla o povaze a historii říkanky o deseti malých černoušcích: http://neviditelnypes.lidovky.cz/literatura-brutalni-vrazdeni-cernosskych-deti-70-vyroci-p2m-/p_kultura.aspx?c=A090728_102207_p_kultura_wag A ještě tady na doplnění: https://en.wikipedia.org/wiki/Ten_Little_Indians.(1.8.2016)

 • Helo
  *****

  Charles Dance, Toby Stephens, Sam Neil, trpaslík Kili, Burn Gorman, Noah Taylor... jen herecká třešnička na tomhle sladkým dortu, kterej budete odkrajovat s takovou chutí, s jakou odpadaj jednotlivý postavy a okruh podezřelých se zužuje. Klasický paranoidní psycho v tom nejlepším podání.(13.5.2016)

 • Aidan Turner

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace