poster

Císař a tambor

Pohádka

Česko, 1998, 76 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • swamp
  ***

  Spíše nenápadná, ale Ondřejem Vetchým a Norbertem Lichým dobře obsazená pohádka, kde sice scénář trochu pokulhává, ale jinak to je poměrně příjemné pokoukání.(4.1.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Dnes musí Vaše Veličenstvo přijmout tureckého vyslance !!" - "S Turky už válčíme tři sta let, Leopolde, tak snad pan vyslanec jeden den počká.." ;)(24.10.2014)

 • Karlas
  ***

  Role šitá na míru hrdému a spravedlivému srdci Ondřeje Vetchého. On je pánem těchto postav, neb jak říká Jan Svěrák, on je nehraje, on jimi je. Zbytek pohádky je jen rozpadlé smetiště pochybných hereckých výkonů a prázdného scénáře. Jak říká Ainy, tento film zkrátka potřeboval víc.(4.1.2015)

 • gudaulin
  ***

  Tenhle snímek v době svého vzniku prošuměl distribucí bez velkého ohlasu a příznačné je, že z bezmála dvou set hodnotících k dnešnímu dni nikomu nestál za několikařádkový komentář. Základním problémem je tuctovost a nenápadnost snímku. A ta zase vyplývá z průměrného nedotaženého scénáře. Není to vyloženě špatný film, Vetchému ani v tomto filmu nechybí charisma, ale je to prostě záležitost na jedno koukání, ze které si už druhý den nic nevybavíte. Celkový dojem: 50 % - především díky dobře zkomponované hudbě s barokními motivy.(2.2.2007)

 • ConanVJ
  ****

  Pěkná pohádka, která mě překvapila svou dobrotou a na kterou se rád podívám znovu . 80% :-)(26.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace