Studený jak kámen

• slovenský

Studený ako kameň

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 95 min

Jeden s tých filmov, kde nemáte problém rozpoznať, že sa jedná o akčné Béčko s deväťdesiatich. Navyše názov filmov sa k Bosworthovmu xsichtu neskutočne hodí. Fajn zábava, dobrá akcia, tradične dobre namakaná a charizmatická hlavná postava, ktorá prekonáva aj niektoré Lundgrenovky. 70% - 3*(28.5.2016)

• Gilmour93

Brian Bosworth s homosexuálním sestřihem Dietera Bohlena supertajně infiltruje gang pokérovaného androida Bishopa. Je přitom nafoukanější, než zadní kolo vlastní mašiny, pod koženou vestičkou má zapařené kozy, jejichž velikost by mu polovina ve filmu se zjevujících moto-bitches mohla závidět a po ránech ještě stačí odvracet glykemické šoky domácích ještěrů.. Bolestně nostalgická vzpomínka na jeden z VHS kultů 90.let, při které vám asi tak po deseti minutách cvakne v hlavě. To mozek vyhodil pojistky..(24.3.2016)

Další z té klasiky béčkovejch akčnáků.Škoda že takovýhle filmy už se neumí natočit.Má vše co má film tohohle rázu obsahovat.(14.10.2008)

Klasika mého mládí :-) Není to nijak oslnivý film a za normálních okolností bych mu dal max **. Ale tenhle film jsme měli doma na VHS a vždy, když jsem byl nemocný, jsem si ho pouštěl. Spousta násilí a motorky. Byl jsem prostě nadšenej :-)))(20.12.2005)

Snímok, ktorý robí devedesiatkovej akčnej zábave dobré meno. Ako vyšité podľa béčkovej smernice. V jednoduchosti je krása.(31.12.2010)