Studený jak kámen

• slovenský

Studený ako kameň

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 95 min

Brian Bosworth je vymletý dutý hovado, ale zároveň je i výbornej bouchač a pro tohle béčko je naprosto dostačující, svoje drsný ksichty tam nahází celkem v klidu, prohodí pár drsnejch hlášek a keců a ještě stihne pozabíjet pár šmejdů v docela velkým stylu a závěrečný 15-ti minutový vyhlazování soudního domu je fakt parádní béčková akce, který nechybí skoro nic. K tomu si ještě připočtěte dobrý záporáky v podobě úchylně valsatých a vousatých Lance Hneriksona a Williama Worsythe a je tady celkem hustá béčková podívaná(19.5.2008)

Zde je několik dobrých rad, jak se vmísit mezi motorkářský gang: Být drsný, mít silný stroj a pořádně prořízlou hubu. Navíc budete muset zainvestovat do šatníku, páč tihle hoši rádi kůži a nezájem, že se v tom paří koule nebo jeden vypadá jako prominentní host Modré ústřice. Na svou dobu ucházející akčňák. Teda aspoň já, když jsem byla ještě základní školou povinna, to žrala.(17.5.2013)

Další za vzpomínkovejch filmů na dobu,kdy byli půjčovny plný akčních nářezů.Ta doba je bohužel pryč,proto musíme tyhle filmy uchovat,aby bylo v budoucnu na co koukat.70%.(22.8.2009)

Když jsem nedávno navštívil český film Burácení, který měl být právě z motorkářského prostředí a byla to největší hrůza kterou jsem za dlouhou dobu viděl, tak jsem si nemohl nevzpomenout na právě tenhle film :-) Takhle nějak by měl vypadat film z prostředí motogangu, motorkářů a všeho kolem toho! Bylo to sice celkem jednoduše pojaté, zápletka byla předem daná, ale rozhodně se jednalo o dobrou akční podívanou plnou krásných motorek, akce a všeho toho, co k tomuhle typu filmu má patřit! Dnes už sice starší kousek, ale pro mě pořád žánrová klasika!(5.1.2015)

Burácející motorky, tetovaní chlapáci, pěstní souboje, nahé ženštiny a blonďák působící inkognito uprostřed motorkářského gangu. Arnolde, jdi stranou, Brian přichází, přáli si zřejmě producenti a agenti. Jenže.. tohle byla Bosworthova první a zároveň poslední kvalitní béčková podívaná, po které si dal překvapivě dlouhou čtyřletou pauzu. Bývalý profesionální hráč amerického fotbalu tu čelí řádění gangu, který si to rozhodl vyřídit dokonce s guvernérem státu. A my můžeme utírat nostalgické slzy. Snímek slušně graduje, závěrečné zúčtování v soudní budově má svou kvalitu a na straně zla stojí hned několik solidních herců. Hodně slušné tři hvězdy. Za originální DVD v mé sbírce bych i pár prstů zlámal!!(9.5.2014)