Studený jak kámen

• slovenský

Studený ako kameň

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 95 min

Brian Bosworth je vymletý dutý hovado, ale zároveň je i výbornej bouchač a pro tohle béčko je naprosto dostačující, svoje drsný ksichty tam nahází celkem v klidu, prohodí pár drsnejch hlášek a keců a ještě stihne pozabíjet pár šmejdů v docela velkým stylu a závěrečný 15-ti minutový vyhlazování soudního domu je fakt parádní béčková akce, který nechybí skoro nic. K tomu si ještě připočtěte dobrý záporáky v podobě úchylně valsatých a vousatých Lance Hneriksona a Williama Worsythe a je tady celkem hustá béčková podívaná(19.5.2008)

Drsnej polda, který žije drsný život s bandou, aby vyřešil případ. Nejde o nic světovýho, ale čas od času vidět filmy ve stylu Komanda nebo něčeho takového neuškodí. Tenhle film je taková celkem sympatická žánrovka. Otázkou je, jak dokážou např. ženy zkousnout hlavního představile, jestli jim připadá sexy nebo co, protože na jeho místě bych si dokázal asi představit někoho jinýho.(18.7.2009)

Motorkářská klasika devadesátých let. Perfektně nadabovaný John Stone Markem Vašutem, (oni si jsou aji trochu podobní ) a perfektně nadabovanej Chains (Vynikající Lance Henriksen) Borisem Rosnerem. Nenudící akční béčkovej snímek, na kterým jsme hodně moc s kámošama ujížděli. Konec filmu v soudním domě je perfektní a dá se říct, že pro některé i kultovní! Film je spíš na 3 *, ale vzhledem k tomu, že mě i po létech pobavil a nenudil jsem se u něho, musím dát za plnej počet. BŮH ODPOUŠTÍ, BRATRSTVO NE!!!(9.10.2011)

• - Název filmu převzal za svou přezdívku slavný wrestler Steve Austin, který během zápasů vystupoval i s podobnou motorkářskou koženou vestou. (Eldrick)

• - Původní originální název filmu byl The Brotherhood. (Fenk)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 45. (Zdroj: ČSFD.cz)