poster

Studený jak kámen

 • český

  Studený jako kámen

 • USA

  Stone Cold

 • slovenský

  Studený ako kameň

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 95 min

 • Shit
  ****

  Brian Bosworth je vymletý dutý hovado, ale zároveň je i výbornej bouchač a pro tohle béčko je naprosto dostačující, svoje drsný ksichty tam nahází celkem v klidu, prohodí pár drsnejch hlášek a keců a ještě stihne pozabíjet pár šmejdů v docela velkým stylu a závěrečný 15-ti minutový vyhlazování soudního domu je fakt parádní béčková akce, který nechybí skoro nic. K tomu si ještě připočtěte dobrý záporáky v podobě úchylně valsatých a vousatých Lance Hneriksona a Williama Worsythe a je tady celkem hustá béčková podívaná(19.5.2008)

 • Iwus.ka
  ****

  Zde je několik dobrých rad, jak se vmísit mezi motorkářský gang: Být drsný, mít silný stroj a pořádně prořízlou hubu. Navíc budete muset zainvestovat do šatníku, páč tihle hoši rádi kůži a nezájem, že se v tom paří koule nebo jeden vypadá jako prominentní host Modré ústřice. Na svou dobu ucházející akčňák. Teda aspoň já, když jsem byla ještě základní školou povinna, to žrala.(17.5.2013)

 • bourec
  ****

  Další za vzpomínkovejch filmů na dobu,kdy byli půjčovny plný akčních nářezů.Ta doba je bohužel pryč,proto musíme tyhle filmy uchovat,aby bylo v budoucnu na co koukat.70%.(22.8.2009)

 • Rakosnicek77
  ****

  Když jsem nedávno navštívil český film Burácení, který měl být právě z motorkářského prostředí a byla to největší hrůza kterou jsem za dlouhou dobu viděl, tak jsem si nemohl nevzpomenout na právě tenhle film :-) Takhle nějak by měl vypadat film z prostředí motogangu, motorkářů a všeho kolem toho! Bylo to sice celkem jednoduše pojaté, zápletka byla předem daná, ale rozhodně se jednalo o dobrou akční podívanou plnou krásných motorek, akce a všeho toho, co k tomuhle typu filmu má patřit! Dnes už sice starší kousek, ale pro mě pořád žánrová klasika!(5.1.2015)

 • castor
  ***

  Burácející motorky, tetovaní chlapáci, pěstní souboje, nahé ženštiny a blonďák působící inkognito uprostřed motorkářského gangu. Arnolde, jdi stranou, Brian přichází, přáli si zřejmě producenti a agenti. Jenže.. tohle byla Bosworthova první a zároveň poslední kvalitní béčková podívaná, po které si dal překvapivě dlouhou čtyřletou pauzu. Bývalý profesionální hráč amerického fotbalu tu čelí řádění gangu, který si to rozhodl vyřídit dokonce s guvernérem státu. A my můžeme utírat nostalgické slzy. Snímek slušně graduje, závěrečné zúčtování v soudní budově má svou kvalitu a na straně zla stojí hned několik solidních herců. Hodně slušné tři hvězdy. Za originální DVD v mé sbírce bych i pár prstů zlámal!!(9.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace