poster

Studený jak kámen

 • český

  Studený jako kámen

 • USA

  Stone Cold

 • slovenský

  Studený ako kameň

Akční / Krimi / Drama

USA, 1991, 95 min

 • Anthony
  *

  Ještě že se z Boswortha nestala akční hvězda, jak mu někteří v době uvedení tohoto filmu prorokovali. Klasicky stupidní mlátící film. Co tam proboha dělá Henriksen?(7.6.2003)

 • Chrustyn
  **

  Typický akčňák 90. let. Nabušený hl. hrdina, drsní záporáci a nahatý ženský. Jen té akce je tu docela málo, ale na druhou stranu je poměrně kvalitní.(25.1.2008)

 • pepo
  ***

  veľmi dobré béčko.henriksen je super.bosworth mohol byť ďalším lundgrenov alebo vyndammom.bohužiaľ(chvalabohu?)sa ním nestal.ale film si pozrem rád aj dnes(15.6.2003)

 • Bauer
  ****

  Pamatuju si, když jsem si koupil úplně mojí první originální VHS s filmem Dvojitý zásah a koukal jsem na upoutávky a tam byl Studený jako kámen. Podle ukázky to vypadalo na extrémně dobré béčko a taky že bylo. Začal jsem ten film hledat až sem ho našel. Zkoukl jsem ho a téměř každý den jsem na něj koukal. Ano, tak mně to chytlo. V té době to bylo něco, co jsem ještě neviděl. Samozřejmně filmy o tajném agentovi, který se má dostat do nějakého gangu jsem viděl již mnohokrát, ale tohle je jiný. A to hlavně díky motorkářskému prostředí. Silné stroje. Silná slova. Dobré akční scény. Skvělé hlášky. A do toho všeho perfetkní hlavní hrdina v podání Briana Boswortha, který se pro tuto roli snad narodil. I když je to béčko, tak zde hraje i hvězda jako je Lance Henriksen, nutno podotknout velká hvězda, a myslím, že právě tento herec by nešel do žádné kraviny. Znamenitý byl i William Forsythe. A je neuvěřitelné, jak má tento snímek povedený český dabing, jelikož k Bosworthovi se špičkově hodí hlas Marka Vašuta. Je to sice béčko a pro někoho blbost, ale já to prost žeru a libí se mi to!!! Bůh odpouští, bratrstvo ne!!!(19.4.2008)

 • Rakosnicek77
  ****

  Když jsem nedávno navštívil český film Burácení, který měl být právě z motorkářského prostředí a byla to největší hrůza kterou jsem za dlouhou dobu viděl, tak jsem si nemohl nevzpomenout na právě tenhle film :-) Takhle nějak by měl vypadat film z prostředí motogangu, motorkářů a všeho kolem toho! Bylo to sice celkem jednoduše pojaté, zápletka byla předem daná, ale rozhodně se jednalo o dobrou akční podívanou plnou krásných motorek, akce a všeho toho, co k tomuhle typu filmu má patřit! Dnes už sice starší kousek, ale pro mě pořád žánrová klasika!(5.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace