Artuš, Merlin a Prchlíci

Artuš, Merlin a Prchlíkovci

Rodinný / Komedie

Česko, 1995, 75 min

Jako malej jsem to viděl několikrát a mam dojem, že se mi to líbilo..teď si zpětně nevybavuju proč:D(7.6.2008)

• Praxis

Taková bláznivá česká rádoby komedie se spousty flekatých dalmatinů....(24.12.2008)

Legendarni reziserka detskych filmu Vera Plivova-Simkova prispela svoji troskou do mlyna i v devadesatych letech, ale bohuzel sva nejlepsi leta ma asi uz za sebou.(31.7.2002)

"Prchlíku, kam prcháš?"Docela mě iritovaly záběry na psy jako vladaře a kolem houfy dalších psů s docela podprůměrnou hudbou pana Hapky. Na první podívání za tři, po dalších zhlédnutích bych šel o hvězdičku dolů. Rodinný film, co byste očekávali? Novej Transformers?(2.10.2006)

• hippyman

infantilní humor, ztřeštěné scénické ubohosti, absence výraznějšího děje. i ty děti to nudilo. 40%(8.8.2010)

• - Film se natáčel především v Českém ráji, a to v obcích Tatobity, Malá Skála, Kozákov a jejich okolí. (rakovnik)