Artuš, Merlin a Prchlíci

Artuš, Merlin a Prchlíkovci

Rodinný / Komedie

Česko, 1995, 75 min

Jako malej jsem to viděl několikrát a mam dojem, že se mi to líbilo..teď si zpětně nevybavuju proč:D(7.6.2008)

• Praxis

Taková bláznivá česká rádoby komedie se spousty flekatých dalmatinů....(24.12.2008)

• Orlau32

Dá se na to koukat, ale je třeba asi mít míň roků. Koneckonců - je to film pro děti.(11.10.2007)

"Prchlíku, kam prcháš?"Docela mě iritovaly záběry na psy jako vladaře a kolem houfy dalších psů s docela podprůměrnou hudbou pana Hapky. Na první podívání za tři, po dalších zhlédnutích bych šel o hvězdičku dolů. Rodinný film, co byste očekávali? Novej Transformers?(2.10.2006)

Slušná česká komedie na odreagování. Děj je bohužel téměř nijaký a herecké výkony ho příliš nezachraňují, ale jako dítěti se mi to líbilo. 50%(8.1.2008)

• - Film se natáčel především v Českém ráji, a to v obcích Tatobity, Malá Skála, Kozákov a jejich okolí. (rakovnik)