Darebáčci

Small Time Crooks

Darebáčkovia

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2000, 94 min

Po dlouhe dobe kvalitni podivana od W.Allena - peprna komedie s dobrymi napady a hlavne krasnym Woodyho humorem.(7.9.2003)

Darebáčci nejsou špatným snímkem. Což ovšem neznamená, že by byli filmem dobrým. Jsou prostě tak strašlivě průměrní, nevýrazní a zbyteční, že si člověk až pokládá otázku proč to vůbec Allen natočil.(21.6.2007)

Woody Allen pre mňa nikdy nebude "Pán tvorca" ale ak ho za niečo rešpektujem, tak za to, ako sú jeho filmy obyčajne neobyčajné. Small Time Crooks sú len neobyčajne obyčajní. Sľubná zápletka totiž vygraduje koncom prvej tretiny ale miesto záveru dianie pokračuje ďalej a kvalita sa vytráca rovnako rýchlo ako zaujímavé postavičky vo vedľajších rolách. V kontexte Allenovskej tvorby teda nakoniec sklamanie z nevýrazného výsledku.(17.1.2011)

Z posledních Allenových kousků mě tenhle přišel nejslabší. Na můj vkus zdlouhavé, i když se spoustou geniálních hlášek!(1.11.2008)

Scénář Woody Allen(16.4.2007)