Darebáčci

Small Time Crooks

Darebáčkovia

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2000, 94 min

Darebáčci nejsou špatným snímkem. Což ovšem neznamená, že by byli filmem dobrým. Jsou prostě tak strašlivě průměrní, nevýrazní a zbyteční, že si člověk až pokládá otázku proč to vůbec Allen natočil.(21.6.2007)

Woody je především mistr konverzace a já se takové konverzaci rád zasměji, tak jako zde .(8.6.2006)

Woody v čele "elitní" party, která chce vykrást banku - zdola, a jeho manželka, která to kryje cukrárnou s plackama ( jediným, co umí upéct) - shora. Loupež nevyjde, zato placky zcela mimo plán jo, takže prosťáčkové se nakonec opravdu koupou v penězích, ve značkových krámech, stýkají se se "svými" lidmi, učí se být inteligentními, ale jsou šťastní? I když poslední léta cítím u Woodyho filmů lehce sestupnou tendenci a vyhasínající humor, stejně jsem na jeho filmy stále zvědavá a stejně se zas skvěle bavím, jako i teď.(19.12.2005)

Příjemná oddechovka od Woodyho Allena. Sice často dost ztřeštěná a absurdní, ale jako odpočinkový film jsou Darebáčci ideální.(9.2.2014)

Vtipné, ale bez tempa... strašne zdlouhavé... Do určité mry zklamání :((21.12.2005)